نسخه چاپي
سارقین طلاجات منازل مسکونی در بوشهر دستگیر شدند+دستگیری 7 مالخر
بُنا: رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از دستگیری زن و مرد سارق طلاجات منازل مسکونی در بوشهر خبر داد.
كدخبر: id-3377
تاريخ: 2018-06-25 13:27:08

به گزارش " بُنا"؛ سرهنگ جوشن سهرابی اظهار داشت: در راستای مقابله با جرایم و به ویژه سرقت‌ها اقدامات خوبی صورت گرفته و شاهد کشف بخش قابل توجهی از سرقت‌ها هستیم.

وی با اشاره به شکایت تعدادی از شهروندان در خصوص سرقت از منازل خود در شهرستانهای بوشهر و دشتی، خاطرنشان کرد: این موضوع با جدیت در دستور کار پلیس قرار گرفت و اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی اجرا شد.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با اشاره به تشکیل چند تیم ویژه از ماموران و کارشناسان مجرب پلیس آگاهی برای بررسی و تحقیقات از نحوه سرقت‌ها بیان کرد: گشت های انتظامی به صورت محسوس و نامحسوس در این مناطق افزایش یافت.

وی با اشاره به شناسایی هویت سارقان و نحوه سرقت آنها توسط پلیس، اضافه کرد: با تحقیقات صورت گرفته محرز شد که یک زن و مرد اقدام به انجام این سرقتها می‌کرده و معمولا در روزهای پایانی هفته با استفاده از یک خودروی پراید سرقت می‌کرده‌اند.

سهرابی ادامه داد: پس از هماهنگی با مقام قضایی، محل تردد سارق و همدست وی به مدت یک هفته به صورت شبانه روزی مورد مراقبت قرار گرفت، در نهایت طی یک عملیات غافلگیرانه هر دو نفر در یک محل دستگیر و به مرکز پلیس منتقل شدند.

رئیس پلیس آگاهی بوشهر  با اشاره به توقیف خودرو پرایدی که این دو نفر در جریان سرقت‌ها از آن استفاده می‌کرده‌اند، افزود: هفت مالخر نیز در این راستا شناسایی و دستگیر شدند.