نسخه چاپي
با گران فروشی در بوشهر قاطعانه برخورد می کنیم/ احتکار در استان نداریم
بُنا: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر تصریح کرد: با کسانی که با احتکار کالا در انبارهای خود در امنیت اقتصادی خلل ایجاد کنند، برخورد قاطع می شود.
كدخبر: id-3332
تاريخ: 2018-06-24 10:23:21

به گزارش " بُنا"؛ زهرا افضلی نیا به مناسبت هفته قوه قضائیه در جمع خبرنگاران، انجام گشتهای مشترک با اداره کل صنعت، معدن و تجارت جهت کنترل بازار و جلوگیری از هرگونه گرانفروشی را از برنامه های مهم سالجاری اداره کل تعزیرات حکومتی استان عنوان کرد و افزود: پرونده های گران فروشی و احتکار خارج از نوبت رسیدگی می شود و از اول امسال تاکنون هیچ موردی از احتکار کالا در انبارهای این استان کشف نشده است.

وی با اشاره به وضعیت پرونده های قاچاقچیان در استان بوشهر اظهار داشت: در سال گذشته قاچاقچیان کالا در این استان به پرداخت 650 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.

وی افزود: در این مدت 2 هزار و 987 پرونده قاچاق کالا وارد شعبه های تعزیرات حکومتی در این استان شد و  2 هزار و 942 پرونده نیز مورد رسیدگی قرار گرفت که در مجموع 99 درصد پرونده های تشکیل شده رسیدگی و حکم آنها صادر شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر در ادامه از اجرای 80 درصد احکام صادره برای قاچاقچیان در استان بوشهر خبر داد و افزود: میزان وصولی ها 112 میلیارد ریال و 30 میلیارد ریال نیز محکومینی هستند که به زندان رفته اند.