دادستان بوشهر: فعالیت احزاب در انتخابات باید دور از تنش باشد
بُنا: دادستان بوشهر گفت: اکنون احزاب برنامه‌های مختلفی را در راستای اجرای انتخابات انجام می‌دهد که باید تلاش کنند این برنامه ها بدور از تنش باشد.
كدخبر: id-3235
تاريخ: 2017-03-12 08:15:49

به گزارش " بُنا" به نقل از مهر؛ علی حسن پور در گردهمایی دادستان‌های استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، احزابی که در این زمینه فعالیت می‌کنند باید به برگزاری برنامه‌ها به دور از تنش توجه کنند.

وی با بیان اینکه احزاب باید با تدبیر فعالیت‌های تبلیغاتی خود را انجام دهند، افزود: اکنون در برخی شهرستان‌ها در این راستا از سخنران‌های مختلف دعوت می کنند و کاندیدای مورد نظر خود را معرفی می کنند.

دادستان بوشهر در خصوص برگزاری کنسرت در استان با توجه به ایام سال نو، گفت: سیاست قوه قضاییه جلوگیری از برگزاری کنسرت نیست بلکه برای رعایت موازین اسلامی حتی به کنسرت‌های دارای مجوز هم نیز تاکید می شود.

حسن پور گفت: با توجه به شیوع بیماری آنفولانزای حاد پرندگان در کشور و عدم مشاهده در استان ما باید تلاش کنیم برای جلوگیری از هر تخلف و یا مورد مشکوک برخورد صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: مردم استان باید در این راستا تاکیدات اداره کل دامپزشکی را جدی بگیرند.

دادستان بوشهر با بیان اینکه نباید اجازه بدیم در ایام عید و تعطیلات برخی تخلفات صورت گیرد، افزود: ساخت و سازها یکی از این تخلفات است که باید در این راستا نیز نظارت مورد نیاز انجام شود.