نسخه چاپي
۱۵ کافی شاپ، قهوه خانه و سفره خانه در بوشهر تعطیل شد
بُنا: سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: دو صنف عرضه کننده قلیان در شهرستان بوشهر تعطیل شدند.
كدخبر: id-3234
تاريخ: 2017-03-12 08:06:25

به گزارش " بُنا"؛ حسن فخرایی اظهار داشت: در راستای کنترل و نظارت بر مراکز تهیه ، توزیع و فروش موادغذایی و اماکن عمومی ، بازدیدها به صورت مستمر انجام می شود.

http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2015/05/1f030461b54c9e6802ee0c01c6ea2d34.jpg

وی افزود: با توجه به ممنوعیت عرضه قلیان در صنوف عرضه کننده مواد غذایی و اماکن عمومی و اتمام مهلت داده شده به متصدیان صنوف مورد اشاره مبنی بر عدم عرضه قلیان، بازرسین بهداشت محیط به طور ضربتی از ۱۵ صنوف کافی شاپ، قهوه خانه و سفره خانه به همراه نماینده اداره اماکن عمومی نیروی انتظامی بازدید کردند.

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر خاطرنشان کرد: تاکنون در طی اجرای یان طرح تعداد دو قهوه خانه به دلیل عرضه قلیان پلمب شده است.

فخرایی افزود: لازم به ذکر است که فعالیت صنوف مذکور تابع شرایط خاص بهداشتی بوده و در راستای اجرای قانون اصلاحیه ماده ۱۳ قانون مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی طرح برخورد با عرضه کنندگان قلیان همچنان با جدیت ادامه دارد و در صورت مشاهده موارد تخلف، برخورد قاطع به عمل خواهد آمد.

وی در گفتگو با مهر ادامه داد: شهروندان می‌توانند موارد تخلف بهداشتی را از طریق سامانه ۱۹۰ به صورت ۲۴ ساعته به مرکز بهداشت شهرستان بوشهر برای پیگیری اعلام کنند.