زارعی: آتش سوزی هیأت قایقرانی بوشهر عمدی بود
بُنا: جمعه شب در اتفاقی نادر محل هیات قایقرانی استان بوشهر در آتش سوخت تا ضمن وارد شدن خسارتی بالای ۲۰۰ میلیون تومان تمام دارایی این هیات از بین برود.
كدخبر: id-3213
تاريخ: 2017-03-05 09:54:23

به گزارش " بُنا"؛ جمعه شب به دلیل نامشخصی محل نگهداری قایق های هیات قایقرانی استان بوشهر  در محل دهکده گردشگری این استان دچار حریق شد. چند هفته پیش بود که این هیات در این محل اولین فستیوال بین المللی قایقرانی را با حضور قایقرانان کشور اسپانیا و بیش از ۸۰۰ ورزشکار از تمام کشور برگزار کرد. 

 زارعی رئیس هیات قایقرانی استان بوشهر در گفتگو با مهر ضمن تایید این خبر گفت: دو شب پیش به دلیل نامشخصی محل قایق های ما در دهکده گردشگری استان بوشهر دچار حریق شد و تمام وسایل قایقرانی هیات در آن سوخت. 

وی ادامه داد: ۵۲ قایق شامل قایقهای هیات و قایق های سپاه امام صادق در این محل قرار داشت. این قایق ها تمام دارایی هیات قایقرانی استان بوشهر بود. 

رئیس هیات قایقرانی استان بوشهر تصریح کرد: برآورد ما از خسارات وارد شده بین  ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان است. 

وی افزود: کارشناسان آتش نشانی و آگاهی در حال بررسی موضوع و محل حادثه هستند . به نظر می آید آتش سوزی عمدی باشد. متاسفانه بعد از برگزاری مسابقات بین المللی ظاهرا عده ای چشم دیدن موفقیت های قایقرانی استان را نداشتند. به نظر می آید این مسئله به دست افراد غیر بومی رخ داده باشد. 

وی با ابراز تاسف از این مسئله گفت: قایقرانی استان جان تازه ای به خود گرفته بود و در حال انجام کارهای بزرگی بودیم.

زارعی در خصوص پیگیری فدراسیون هم گفت: امینی رئیس فدراسیون در تماسی با ابراز تاسف از این مسئله گفت که مشکل ما را حل خواهد کرد و ما نگرانی از بابت فعالیت های آتی نداشته باشیم. همین طور نمایندگان مجلس استان نیز پیگیر موضوع هستند.