اشتغال ۵۱۵ نفر در دهکده گردشگری بوشهر تا پایان سال جاری
بُنا: استاندار بوشهر با اشاره به ظرفیت‌های ممتاز استان در عرصه گردشگری گفت: شهرداری‌های استان بوشهر به سمت اجرای پروژه‌های گردشگری با نگاه به درآمدزایی و ایجاد اشتغال حرکت کنند.
كدخبر: id-3211
تاريخ: 2017-03-04 13:52:34

به گزارش " بُنا"؛ مصطفی سالاری در گردهمایی مشترک شهرداران استان بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های بسیار خوبی به منظور توسعه زیرساخت‌های شهری در استان بوشهر صورت گرفته است و سال آینده نیز توجه خاصی به توسعه شهرها خواهیم داشت.

http://media.mehrnews.com/d/2016/12/04/3/2292487.jpg?ts=1486462047399

وی با اشاره به قرار گرفتن در روزهای پایانی سال، بیان کرد: هر ساله شاهد حضور گسترده مسافران نوروزی در شهرهای استان هستیم و شهرداری‌ها باید تلاش ویژه‌ای برای آماده‌سازی شهرها داشته باشند.

استاندار بوشهر خواستار توجه شهرداری‌ها به فرصت‌های درآمدزایی در حوزه گردشگری شد و ادامه داد: استان بوشهر ظرفیت خوبی در حوزه گردشگری دارد و شهرداری‌ها باید با نگاه ایجاد اشتغال و درآمدزایی برای توسعه گردشگری تلاش کنند.

وی از ایجاد اشتغال ۵۱۵ نفر در دهکده گردشگری بوشهر تا پایان سال جاری خبر داد و افزود: سال آینده ۱۰۰ میلیارد تومان برای بخش گردشگری با هدف ایجاد درآمد اختصاص می‌دهیم.

سالاری در بخش دیگری از صحبت‌های خود به انتخابات سال آینده اشاره کرد و گفت: شهرداری‌ها حتی به صورت غیر مستقیم هم در انتخابات دخالت نکنند و حق حمایت و یا فعالیت علیه هیچ کسی را ندارند.

به نوشته مهر، وی از استمرار برگزاری نشست‌های هم اندیشی شهرهای استان بوشهر تا پایان سال جاری خبر داد و تصریح کرد: شهرداری‌ها و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی باید در راستای اجرای مصوبات این نشست‌ها تلاش ویژه‌ای داشته باشند.

استاندار بوشهر ادامه داد: برخورد قاطعی با تخلفات در شهرداری‌ها خواهیم داشت و از حق مردم کوتاه نمی‌آییم و در این راه مسامحه نخواهیم کرد و از حق مردم نمی‌گذریم.