تماس با ما  |  تبلیغات  |  پیوندها  |  آرشیو  |  ارسال خبر

امروز: سه شنبه 08 مهر 1393 برابر با 30 سبتامبر 2014

نظر مدیرکل گمرکات استان در خصوص عملکرد شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی

نظر مدیرکل گمرکات استان در خصوص عملکرد شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی

بُنا: احمد پورحیدر در پاسخ به این سئوال که عملکرد شورای گفت‎وگوی دولت و بخش خصوصی را چگونه ارزیابی می کنید، بیان داشت: در بعضی از موارد به نتایج دلخواه رسیده‌ایم و انتظار می‎رود با ادامه روند...
خرید سردخانه سیار حمل جسد برای استان ضروری است

خرید سردخانه سیار حمل جسد برای استان ضروری است

بُنا: مدیرکل پزشکی قانونی استان بوشهر تأمین هزینه جهت خرید سردخانه سیار حمل جسد را بسیار ضروری دانست.
دیروز

دیروز" بابا آب داد" و امروز باید سپاسگزار دو عطیه"بابا" و"آب" باشیم

بُنا: رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان در جلسه کمیته انسجام بخشی آب و آبفا اظهار داشت: دیروز درس " بابا آب داد" را آموختیم و امروز باید با درست مصرف کردن و رعایت الگوهای مدیریتی در...
فضای هتاکی در استان را مهار کنید/ نوچه هایتان را از شبکه های اجتماعی جمع کنید!

به بهانه تحرکات سازماندهی شده برای تخریب شخصیتهای تأثیرگذار اصلاح طلب استان؛
فضای هتاکی در استان را مهار کنید/ نوچه هایتان را از شبکه های اجتماعی جمع کنید!

بُنا: سیاستمدار مسلمان، طبق وظیفه دینی مکلف است تعالیم اخلاقی را در اعمال خود بکار بندد و در اخلاق و رفتار، نمونه فضائل عالی انسانی باشد.اما آنچه که اخیراً در شبکه های مختلف اجتماعی نظیر "واتس...

نظرسنجی

آیا با تعطیلی پنجشنبه دستگاههای اجرایی استان موافقید؟

     

بُنا: جانشين فرماندهي انتظامي استان بوشهر از انهدام باند تهيه وتوزيع مواد مخدر با 60 کيلوگرم ترياک و دو قبضه اسلحه جنگي خبر داد.

بُنا: اداره کل هواشناسی استان بوشهر پیش بینی وضعیت جوی استان را از امروز 6 مهرماه تا چند روز آینده را اعلام کرد.

بُنا: تصمیم گیری در امور شهری و روستایی، یکی از مسائلی است که همواره مورد توجه جامعه شهری و روستایی قرار داشته و دارد. از این رو با انتخاب شوراهای شهر و روستا، سعی شده است نظرات و خواسته های عموم مردم در امورات شهری و روستایی لحاظ گردد.

بُنا: در راستای ایجاد آمادگی برای استقبال از مهرماه و حضور دانش آموزان در مسیرهای رفت و برگشت، علاوه بر نظافت اتوبوس‌ها، همه ایستگاه‌های اتوبوس بندر بوشهر با همکاری سازمان آتش نشانی شستشو و پاکیزه شده‌اند و خط کشی محدوده ایستگاه‌ها در مناطق مختلف بوشهر در حال انجام است.

بُنا: شایعه ای در شبکه های موبایلی ترویج یافت که ظاهرا هدف رواج دهندگان آن تحت الشعاع قرار دادن امنیت موجود در استان بوشهر بوده است.

بُنا: اصغر گورکی، عضو اصولگرای شورای شهر بوشهر توانست با کسب اکثریت آرا بعنوان رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و بانوان انتخاب شد.

بُنا: به هنگام انجام تحقیقات میدانی توسط محققان موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور در منطقه ساحلی بندر امام حسن (ع) در محدوده منطقه نفتی بهرگان در شمال استان بوشهر، مسیر رد پاهای ناشناخته ای در ناحیه بین جزر و مدی مشاهده و ثبت شد.

بُنا: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر از محکومیت 170 میلیارد ریالی یک شرکت حمل و نقل در تعزیرات حکومتی بوشهر خبر داد.

بُنا: اداره کل هواشناسی استان بوشهر پیش بینی وضعیت جوی استان را از امروز تا چند روز آینده را اعلام کرد.

بُنا: سرهنگ قاسمی فرمانده انتظامی شهرستان گناوه در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام وقوع چند فقره سرقت در نوار ساحلی و میدان اصلی شهر طی هفته گذشته پلیس با فعال نمودن گشت های نامحسوس و اطلاعات بدست آمده موفق به شناسایی یک نفر از متهمین بنام "محمد . ح" شد که پس از دستگیری در بازجویی ابتدایی به 23 فقره سرقت با همدستی هشت نفر دیگر با روش بازسازی صحنه اعتراف و اقرار کرد.

صفحه1 از18

خبر ویژه

  • یادداشت
  • گیشه روزنامه ها
  • تصویر روز
  • آخرین نظرات-خانه

4 irancell

hamrah

pasargad

maskan

tabligh

pars1

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت