تماس با ما  |  تبلیغات  |  پیوندها  |  آرشیو  |  ارسال خبر

امروز: چهارشنبه 13 اسفند 1393 برابر با 04 مارس 2015

راه آهن بوشهر در انتظار توافق با چشم بادامی ها

راه آهن بوشهر در انتظار توافق با چشم بادامی ها

بُنا: استاندار بوشهر گفت: همه مراحل اجرای راه آهن بوشهر انجام شده و قرارداد آن، آماده و فقط منتظر توافق نهایی بین المللی بین ایران و چین است.
امضای اسناد ساخت نیروگاه بوشهر 2 و 3/ تفاهم بزرگ اقتصادی 70 میلیارد دلاری بین ایران و روسیه

سفیر ایران در روسیه خبر داد:
امضای اسناد ساخت نیروگاه بوشهر 2 و 3/ تفاهم بزرگ اقتصادی 70 میلیارد دلاری بین ایران و روسیه

بُنا: سفیر ایران در روسیه گفت: در سال 2014 اسناد مهمی در زمینه های سیاسی، اقتصادی و تجاری بین ایران و روسیه امضا شد که قبلا سابقه نداشته است.
راه صواب، اجماع در انتخابات پیش روی مجلس یا اجتماع مقابل استانداری

راه صواب، اجماع در انتخابات پیش روی مجلس یا اجتماع مقابل استانداری

بُنا: خبر عزل ناگهانی مدیر کل محترم آموزش و پرورش که بحق از ذخایر و سرمایه های انسانی استان به حساب می آید، هر صاحب درد و اندیشه ای را متاثر می سازد. اما تاثر بیشتر انسان از نگاه سطحی به چنین...
30 میلیارد برای رفع مشکل آب استان بوشهر تصویب شد

30 میلیارد برای رفع مشکل آب استان بوشهر تصویب شد

بُنا: سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری بوشهر گفت: با توجه به شرایط بحرانی استان بوشهر در بخش آب، از همه توان و ظرفیت‌های اعتباری استان برای رفع مشکل آب استفاده می‌شود که اکنون ۳۰ میلیارد...

نظرسنجی

آیا با تعطیلی پنجشنبه دستگاههای اجرایی استان موافقید؟

بلی - 62.1%
خیر - 37.9%

     

بُنا: قائم مقام شهردار بوشهر گفت: شهرساحلی بوشهر با داشتن ظرفیت‌های مهم گردشگری هرسال شاهد گردشگرانی از اقصی نقاط ایران در ایام نوروز است که برای رفاه مسافران ۴۵۰ دستگاه چادر گروهی و کانکس ایجاد شد.

بُنا: امام جمعه دلوار خواستارحمایت شورا و شهرداری از طرح ایجاد شهر بازی معارفی برای انتقال مفاهیم دینی به نوجوانان و جوانان شد.

بُنا: فرمانده نیروی انتظامی دشتستان استان بوشهر گفت: ماموران این فرماندهی 374 گرم هرویین را از معده چهار سوداگر مرگ که به صورت بلع و انباری جاسازی کرده بودند، کشف کردند.

بُنا: معاون عمرانی استانداری بوشهر بر استفاده هرچه بهتر از ایام عید نوروز برای معرفی هرچه بهتر پتانسیل ها و ظرفیت های استان بوشهر به ویژه در حوزه گردشگری تاکید کرد.

بُنا: مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان بوشهر گفت: پیش فروش اینترنتی بلیط‌های نوروزی اتوبوس در استان بوشهر از ۱۱ اسفند و از طریق باجه فروش از ۱۷ اسفندماه آغاز می‌شود.

بُنا: معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بوشهر گفت: دو کمپ ثابت برای اسکان مسافران نوروزی در بوشهر ایجاد می‌شود.

بُنا: مدیر راهداری استان بوشهر گفت: براساس گزارش پزشک قانونی کشور، فوت شدگان رانندگی برون شهری استان بوشهر در ۹ ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۶.۶ درصد کاهش یافته است.

بُنا: مدیر کل سازمان تعزیرات حکومتی استان بوشهر از جریمه سنگین یک شرکت به اتهام قاچاق گازوئیل خبر داد.

بُنا: در حالی که قرار بود تندیس غضنفرالسلطنه در تاریخ 25 بهمن ماه و طی مراسم باشکوهی از جمله برپایی مسابقه رالی خانوادگی، در محل میدان ورودی شهر برازجان از سمت بوشهر نصب گردد، اما شنیده های اتحاد جنوب حاکی از این است که شب گذشته برخی افراد در یکی از مساجد برازجان با نوشتن طوماری، نارضایتی خود را از این امر ابراز داشتند.

بُنا: جانشین رییس پلیس راه راهور نیروی انتظامی گفت: برخورد یک دستگاه کامیون با خودروی پراید، امروز در کیلومتر 25 محور دیلم استان بوشهر ، چهار کشته و یک مجروح برجا گذاشت.

صفحه1 از22

خبر ویژه

  • یادداشت
  • گیشه روزنامه ها
  • تصویر روز
  • آخرین نظرات-خانه

 

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت