تماس با ما  |  تبلیغات  |  پیوندها  |  آرشیو  |  ارسال خبر

امروز: یکشنبه 12 بهمن 1393 برابر با 01 فوریه 2015

مخالفتی با ایجاد جزیره نگین نداریم/توضیحات آورا در خصوص پرونده تخلف زمین‌خواری در منطقه ویژه بوشهر

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر:
مخالفتی با ایجاد جزیره نگین نداریم/توضیحات آورا در خصوص پرونده تخلف زمین‌خواری در منطقه ویژه بوشهر

بُنا:  مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در مورد طرح توسعه بندر بوشهر در جزیره نگین و تأثیرات آن بر منطقه ویژه بوشهر خاطرنشان کرد: مخالفتی با ایجاد جزیره نگین نداریم، ظرفیتی که برای حمل و نقل...
توضیحات معاون وزیر نفت درباره فاینانس چینی پتروشیمی بوشهر

توضیحات معاون وزیر نفت درباره فاینانس چینی پتروشیمی بوشهر

بُنا: معاون وزیر نفت در صنعت پتروشیمی از مذاکره برای افزایش سهم سازندگان داخلی در طرح‌هایی که قرار است با فاینانس (خط اعتباری) چین اجرا شود، خبر داد.
چشم‌انداز گردشگری در مناطق حفاظت شده بوشهر

چشم‌انداز گردشگری در مناطق حفاظت شده بوشهر

بُنا: استان بوشهر با دارابودن هفت‌منطقه تحت مدیریت که با مساحتی بالغ بر ١٥٢هزارهکتار ٦/٥درصد از مساحت استان را دربر می‌گیرد، دارای قابلیت‌های ارزشمند زیست‌محیطی است و با پیشینه تاریخی عمیق...
دلیل استقبال کم نظیر بوشهری ها از رئیس جمهور چه بود؟

استقبال پُرشُکوه؛
دلیل استقبال کم نظیر بوشهری ها از رئیس جمهور چه بود؟

حسین حشمتی - بُنا: هواپیمای اختصاصی دکتر حسن روحانی در بیست وسومین روز از اولین ماه  زمستان 1393 بر باند بین المللی فرودگاه بوشهر فرود آمد و چند دقیقه بعد درست در مقابل فرش قرمز رنگ توقف کرد تا پس...

نظرسنجی

آیا با تعطیلی پنجشنبه دستگاههای اجرایی استان موافقید؟

بلی - 62.1%
خیر - 37.9%

     

بُنا: جانشین رییس پلیس راه راهور نیروی انتظامی گفت: برخورد یک دستگاه کامیون با خودروی پراید، امروز در کیلومتر 25 محور دیلم استان بوشهر ، چهار کشته و یک مجروح برجا گذاشت.

بُنا:  رئیس پلیس فتای استان بوشهر گفت: در پی شکایت دختر جوانی مبنی بر ایجاد مزاحمت یک ناشناس از طریق ارسال پیام در شبکه‌های اجتماعی موبایلی بلافاصله پلیس وارد عمل شد.

بُنا: فرمانده انتظامی بوشهر گفت: متهمی که 33 سال پیش پس از قتل شهروندی در گناوه متواری شده و زندگی مخفی را آغاز کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

بُنا: خدیجه گرشاسبی و علی اکبر شمسا دو عضو اصولگرای شورای شهر بوشهر نسبت به برخی کارهای بر زمین مانده و مصوبات عملی نشده این شورا انتقاد کردند.

بُنا: رئیس سازمان مدیریت بحران کل کشور با اشاره به زلزله روز گذشته شُنبه و بوشکان گفت:  در حال برآورد خسارات این دو زلزله هستیم.

بُنا: بخشدار بوشکان استان بوشهر گفت: زلزله به بزرگی 4.4 ریشتر صبح امروز باعث بسته شدن برخی از راه های کوهستانی خسارت به برخی از منازل مسکونی در روستاهای این بخش شد.

بُنا: زمان این زمین لرزه ساعت 7 صبح 9 دی ماه با قدرت 5.3 ریشتر در شُنبه، بوشهر ثبت شده است.

بُنا: چند روز قبل چند سارق که سوار بر خودرو بوده و تصمیم داشتند با هجوم به یک زن در حوالی گمرک بوشهر دستبند وی را به سرقت ببرند با اقدام به موقع پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

بُنا: شهردار آبپخش با اشاره به جذب اعتبارات برای شهرداری ها و دهیاری های استان، عملکرد استاندار را مثبت ارزابی کرد و خطاب به منتقدان گفت: چشمانتان را بر واقعیتها نبندید.

بُنا: زلزله‌‌ای به بزرگی 3.4 ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین شنبه، بوشهر را لرزاند.

صفحه1 از22

خبر ویژه

  • یادداشت
  • گیشه روزنامه ها
  • تصویر روز
  • آخرین نظرات-خانه

 

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت