تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3441تاریخ ثبت : 1397/6/21 15:04:14
به جای آه و ناله به دنبال ارائه راهکار و برنامه باشید انتقاد جدی استاندار از عملکرد ضعیف برخی مدیران:

به جای آه و ناله به دنبال ارائه راهکار و برنامه باشید

بُنا: استاندار بوشهر با بیان اینکه کشور با آه و ناله اداره نمی شود، تصریح کرد: مدیران دستگاه های اجرایی به جای آه و ناله به دنبال ارائه راهکار و برنامه باشند.

به گزارش " بُنا"؛عبدالکریم گراوند در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر گفت: با توجه به شرایط حساس حاکم بر کشور به مدیرانی توانمند و کوشا نیاز داریم و افرادی که توان کار را ندارند خودشان کنار بروند.

http://cdn.pana.ir/Media/Image/1397/05/18/636694115960583133.jpg

وی افزود: در شرایط جنگ اقتصادی به مدیرانی که روحیه جهادی، قدرت ریسک و روحیه تسهیل گری داشته باشند، نیاز داریم، اما متاسفانه برخی مدیران دستگاه های اجرایی شرایط جنگ اقتصادی را در جامعه درک نکرده اند و تلاشی برای ایجاد رونق در بخش های مختلف انجام نمی دهند.

گراوند با اشاره به دور سوم سفرهای استانی به شهرستان های استان بوشهر، بیان کرد: برنامه دور سوم سفرهای استانی روستای بدون بیکار است که براین اساس تلاش می شود بررسی های لازم در مورد تسهیلات ارائه شده در بخش اشتغالزایی انجام شود.

استاندار بوشهر یادآور شد: همچنین بازدید از پروژه هایی که از تسهیلات اشتغالزایی استفاده کرده اند از دیگر رویکردهای دور سوم سفرهای استانی است.

گراوند با تأکید بر حل مشکلات سرمایه‌ گذار هتل 5 ستاره بوشهر، افزود: استانی که در مسیر توسعه قرار دارد نیازمند یک هتل پنج ستاره است که باید زیرساخت های آن در استان فراهم شود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت