تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3440تاریخ ثبت : 1397/6/21 15:02:13

ارسال اقلام بهداشتی و ورزشی به مدارس استان بوشهر

بُنا: اقلام بهداشتی و ورزشی در آستانه سال تحصیلی جدید به مدارس استان بوشهر فرستاده شد.

به گزارش " بُنا" به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر امروز در مراسم ارسال این تجهیزات، گفت: چهار میلیارد ریال تجهیزات ورزشی و لوازم بهداشتی تهیه شده که از امروز با21 دستگاه خودرو به مناطق 18 گانه آموزش و پرورش فرستاده شد.

http://www.iribnews.ir/files/fa/news/1397/6/21/2607047_499.jpg

ناصر کرمی افزود: تجهیزات مورد نیاز جزیره خارگ هم با کشتی ارسال می‌شود.

وی ادامه داد: واحدهای تربیت بدنی و سلامت اداره‌های آموزش وپرورش تجهیزات ارسالی را با توجه به نیاز، میان مدارس توزیع می‌کنند.

مشاور عالی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش نیز گفت: 300 میلیارد ریال اقلام بهداشتی و ورزشی برای مدارس کشور خریداری شده که در قالب کاروان، پویایی، شادابی و سلامتی دانش آموزان در آستانه سال جدید تحصیلی میان آنها توزیع خواهد شد.

حامد صبوری همچنین با اشاره به اهمیت تحرک و سلامتی دانش آموزان، افزود: تغییر سبک زندگی باعث شده چاقی یکی از مشکلات دانش آموزان باشد، بر همین اساس لازم است که معلمان و والدین کمک کنند تا دانش آموزان تحرک بیشتری داشته باشند و به سلامت خود بیشتر توجه کنند.

در سال تحصیلی جدید، 2200 مدرسه  استان بوشهر میزبان 230 هزار دانش آموز خواهند بود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت