تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3438تاریخ ثبت : 1397/6/21 14:55:08
3 میلیارد ریال برای کمک به تیم ایرانجوان بوشهر تصویب شد

3 میلیارد ریال برای کمک به تیم ایرانجوان بوشهر تصویب شد

بُنا: رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: این شورا 3 میلیارد ریال برای کمک به تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر تصویب کرد.

به گزارش " بُنا"؛ ابوذر دهدار در نشست علنی شورای شهر بوشهر افزود: تیم ایرانجوان بوشهر برای حضور در مسابقات لیگ دسته 2 در چند روزگذشته با مسائل و مشکلات عدیده ای مواجه شد که در این ارتباط شورای اسلامی شهر بوشهر تصمیم گرفت در قالب مصوبه یاد شده بخشی از دغدغه های آنان را برطرف کند.

وی در ارتباط با مصوبه یک میلیارد ریالی شورا برای کمک به دانش آموز کم بضاعت بوشهر اظهار داشت: همچنین در آستانه سال تحصیلی با توجه به اعلام کمیته امداد امام خمینی (ره) مبنی بر ضرورت تامین اقلام مورد نیاز دانش آموز مانند کیف، کفش و لوازم تحریر شورای شهر بوشهر تامین بخشی از این اقلام را متقبل شد.

وی گفت: در این ارتباط با تصمیم اعضا یک میلیارد ریال برای تامین اقلام مورد نیاز تحصیل 700 دانش آموزان کم بضاعت شهر بوشهر به تصویب رسیده است.

دهدار افزود: در آستانه سال تحصیلی فرصت ارزشمندی ایجاد شده تا خیران حوزه علم و دانش دانش آموزان را دریابند و آنها را با نگاه پرامید روانه کلاس های درس کنند.

 

ایرنا

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت