تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3436تاریخ ثبت : 1397/6/21 14:45:52

دانشکده‌های تخصصی در نیروی دریایی سپاه ایجاد شود

بُنا: امام جمعه بوشهر گفت: نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران می‌تواند با ایجاد مدارس در تمامی مقاطع و دانشکده‌های تخصصی، منابع انسانی مورد نیاز خود در تخصص‌های مختلف را تأمین کند.

به گزارش " بُنا"؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در دیدار با سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت امام حسین «علیه السلام» و با تقدیر از زحمات سردار فدوی فرمانده سابق نیروی دریایی سپاه و آرزوی موفقیت برای ایشان در منصب جدید و تبریک به سردار تنگسیری در منصب فرماندهی ندسا، اظهار داشت: اینکه مقام معظم رهبری حضرتعالی را برای فرماندهی نیروی دریایی سپاه انتخاب کردند نشان از شایستگی شماست که بتوانید خلیج فارس را بیش از این مدیریت کنید و به ایران اسلامی در نظم نوین جهانی اقتدار ببخشید.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه معادلات و محاسبات آینده جهان، با مدیریت دریاها رقم می‌خورد  تصریح کرد: به همین سبب کشورهایی مانند آمریکا، روسیه، چین، انگلیس و برخی دیگر از کشورها، استراتژی مدیریت دریاهای آزاد را در پیش گرفته‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر خودکفایی در عرصه تولید تجهیزات نظامی را ضروری دانست و اظهار داشت: ما باید در عرصه تولید نرم افزار و سخت افزار‌های فوق روز الکترونیک مورد نیاز در حوزه نظامی و صنایع دفاعی به خودکفایی و سپس به مرجعیت دست پیدا کنیم.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه حوزه دریا و ساخت تجهیزات مربوط به آن یک حوزه فوق علمی است، گفت: در این زمینه باید از ظرفیت‌های صنایع دفاعی، دانشگاه‌ها و مراکز صنعتی، پارک‌های علم و فناوری و شرکت‌های دانش بنیان استفاده کرد و رویکردها به این سمت طراحی‌های نوین برود.

آیت الله صفایی بوشهری با تأکید بر تولید منابع انسانی کارآمد در سپاه، افزود: نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران می‌تواند با ایجاد مدارس در تمامی مقاطع و دانشکده‌های دریایی، منابع انسانی مورد نیاز خود در تخصص‌های مختلف را تأمین کند.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت