تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3435تاریخ ثبت : 1397/6/21 14:35:20
غوغای گروه موسیقی لیان و هنرمندان بوشهری در هند+تصاویر استقبال هندی‌ها از هفته فرهنگی بوشهر در بمبئی؛

غوغای گروه موسیقی لیان و هنرمندان بوشهری در هند+تصاویر

ایمان ندومی - بُنا: جمعی از هنرمندان بوشهری در یک حرکتی فرهنگی و هنری اقدام به برپایی هفته فرهنگی بوشهر در شهر بمبئی هند با عنوان کوچه کالچر کردند که مورد استقبال مردم بمبئی نیز قرار گرفت.

به گزارش " بُنا"؛ این برنامه که با حضور چهره های هنری سرشناس استان بوشهر از جمله ایرج صغیری، محسن شریفیان، احسان عبدی پور و شاهین بهرام نژاد همراه بود از 13 شهریورماه در شهر بمبئی هند کلید خورد.

آنچه بیش از همه می‌توان در مورد این اقدام فرهنگی سخن گفت استقبال بی نظیر هندوها و ایرانی های مقیم بمبئی از هفته فرهنگی بوشهر بود.ضمن اینکه رسانه‌های پرشمار بمبئی هم این ویژه برنامه های را به خوبی پوشش دادند.

از جمله برنامه های کوچه کالچر در بمبئی هند می توان به اجرای موسیقی گروه لیان، نمایشگاه صنایع دستی از محصولات استان بوشهر، نمایشگاه غذاهای محلی بوشهر اشاره کرد که در این نمایشگاه غذاهای محلی از جمله قیمه و شکر پلو، حلوا انگشت پیچ، حلوا خرمایی و دال عدس توسط آشپزهای بوشهری تهیه و در معرض دید علاقمندان قرار گذاشته شد.

در بخش دیگری از این جشنواره در مراسمی ایرج صغیری هنرمند پیشکسوت بوشهری در یک سخنرانی به اشتراکات فرهنگی ایران و هند و به ویژه بوشهر و شهرهای مختلف هند اشاره کرد که مورد توجه حضار هم قرار گرفت. مجری این ویژه برنامه هم شاهین بهرام نژاد بود که با اجرای مسلط خود تحسین حضار را برانگیخت.

از جمله مهمانان این ویژه برنامه می توان به مسئولان فرهنگی، اقتصادی، مذهبی شهر بمبئی و قشرهای مختلف مردم این شهر و همچنین مسئولان رایزنی فرهنگی ایران در بمبئی اشاره کرد.

اجرای تحسین برانگیز گروه موسیقی لیان و اجرای مشترک این گروه با یک گروه موسیقی هندی از دیگر برنامه‌های مراسم ویژه کوچه کالچر بود.

همچنین به مناسبت ایام ماه محرم مراسم سنج و دمام در مسجد ایرانی‌ها توسط گروه لیان اجرا شد.

حضور مسئولان فرهنگی و اجتماعی، شهری و اقتصادی بمیئی در ویژه برنامه های کوچه کالچر و بازتاب گسترده هفته فرهنگی بوشهر در رسانه های بمبئی از نکته های ویژه این اقدام فرهنگی بود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت