تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3434تاریخ ثبت : 1397/6/21 12:17:02
فوق العاده حقوق کارمندان چهار شهر استان بوشهر پرداخت می شود

فوق العاده حقوق کارمندان چهار شهر استان بوشهر پرداخت می شود

بُنا: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: براساس ماده 112 قانون برنامه ششم توسعه افزایش فوق العاده حقوق مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس مشمول کارمندان دولت درچهار شهر این استان شده که از فروردین امسال دراحکام حقوقی آنها اجرا و با حقوق مهرماه پرداخت می شود.

به گزارش " بُنا"؛ رضا عوض پور در جمع خبرنگاران افزود: در بندهای 'ث' و 'ج' ماده 112 قانون برنامه ششم توسعه تکالیفی برای سازمان امور اداری و استخدامی تعیین شده تا نسبت به افزایش فوق العاده حقوق کارمندان دولت در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اقدام کند که برای دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر تا سقف 25 درصد امتیاز حقوق ثابت و برای سایرین تا 20 درصد در نظر گرفته شده است.
وی اضافه کرد: این افزایش فوق العاده حقوق از شهریور ماه جاری در حکم حقوقی کارمندان مناطق عملیاتی استان بوشهر شامل بندرهای دیلم، گناوه و بوشهر و جزیره خارگ اصلاح شده و مابالتفاوت حقوق پرداختی به آنها از اول فروردین ماه سال جاری مهرماه به حساب کارمندان این مناطق واریز می شود.

** عملیات اجرایی طرح راه آهن بوشهر - شیراز آغاز می شود
وی در ارتباط با پروژه راه آهن شیراز-بوشهر گفت: این پروژه ابتدا با وجود اینکه طول کامل آن 450 کیلومتر است، تنها 250 کیلومتر آنها مجوز شورای اقتصاد را گرفته بود که با اصلاحات انجام شده هم اکنون کل این طرح مجوز شورای اقتصاد را گرفته است.
عوض پور ادامه داد: در این ارتباط مناقصه اجرای 2 قطعه طرح یاد شده به طول 18 و 7 کیلومتر با 2 هزار میلیارد ریال برگزار شد که مقرر شد در 2 ماه آتی این پروژه از سمت شهر اهرم استان بوشهر به استان فارس که به نوعی سخت ترین بخش مسیر است، آغاز شود.
وی یادآور شد: با تامین پنج میلیارد یوآن چین به عنوان فاینانس که در مجموع اعتباری بالغ بر 30 هزار میلیارد ریال است سایر اعتبار مورد نیاز این پروژه تامین می شود.

** اجرای طرح های ملی استان بوشهر 70 هزار میلیارد ریال اعتبار می خواهد
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: برای اجرای طرح های ملی استان بوشهر از قبیل راه آهن شیراز - بوشهر، آزاد راه، بیمارستان و آبشیرین کن در خوشبینانه ترین حالت حدود 70 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
عوض پور ادامه داد: این در حالی است که مجموع اعتبارات استان بوشهر در سال جاری تاکنون 9 هزار میلیارد ریال و از لحاظ تخصیص نیز با 65 درصد تخصیص رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است.
وی یادآور شد: مجموع طرح های نیمه تمام استان بوشهر 2 هزار و 70 طرح است که برای اجرای آنها 14 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

** از محل اعتبارات سفر نوبخت به بوشهر 2 هزار خانه برای مددجویان این استان ساخته می شود
عوض پور ادامه داد: از محل سفر محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان بوشهر دستور احداث 2 هزار واحد مسکونی برای مددجویان این استان صادر شده که قسط نخست آن به میزان 200 میلیارد ریال تخصیص یافته است.
به نوشته ایرنا، وی گفت: مقرر شده با 400 میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمان برنامه بودجه و 400 میلیارد ریال کمیته امداد امام خمینی (ره) در مجموع 700 میلیارد ریال اعتبار برای احداث 2 هزار واحد مسکونی مددجویان استان هزینه و 100 میلیار ریال باقیمانده نیز به عنوان کمک هزینه ازدواج و تامین جهیزیه به زوج های جوان پرداخت شود.

** طرح های سفر رئیس جمهوری و مسئولیت های اجتماعی وزات نفت در استان بوشهر
عوض پور در ارتباط با پروژه های سفر دیماه سال 1393 رئیس جمهوری و هیات دولت به استان بوشهر گفت: در این ارتباط تاکنون استادیوم 15 هزار نفری بوشهر، دانشکده کشاورزی برازجان تکمیل شده است.
وی افزود: طرح فاضلاب بوشهر نیز تاکنون 800 میلیارد ریال نقدینگی برای استان داشته و گرفتن ابلاغ جدید برای دریافت اعتبار مجدد بزودی اجرایی می شود.
عوض پور ادامه داد: یک سری پروژه ها مانند بزرگراه بوشهر-دیر نیز باید از محل مسئولیت های اجتماعی وزارت نفت اجرا شود که آنها تنها قول تامین اعتبار 500 میلیارد ریالی دادها ند اما با توجه به قرار گرفتن منطقه ویژه پارس شمالی در مسیر این جاده در صددیم که کل اعتبار مورد نیاز پروژه را وزارت نفت تامین کنند.
وی گفت: در این ارتباط بزودی نشستی با حضور مسئولان استان و وزارت نفت برای بررسی این پروژه برگزار می شود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت