تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3432تاریخ ثبت : 1397/6/21 12:05:41
هدفمان کسب سهمیه آسیاست مدافع تیم پارس جنوبی:

هدفمان کسب سهمیه آسیاست

بُنا: مدافع تیم فوتبال پارس جنوبی جم تأکید کرد که هدف این تیم کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیاست.

به گزارش " بُنا"؛ محسن بنگر در مورد وضعیت خودش در پارس جنوبی گفت: خوشبختانه نسبت به هفته‌های گذشته وضعیت بهتری دارم. وقتی به تیم اضافه شدم باید تمرینات اختصاصی را انجام می‌دادم و حالا از لحاظ بدنی به شرایط خوبی رسیده‌ام و تقریباً آماده هستم. من از انتخاب پارس جنوبی راضی‌ام و خوشبختانه جو خوبی در تیم وجود دارد. تا الان هم بد نتیجه نگرفتیم و اگر خوش‌شانس بودیم حتی بیشتر امتیاز می‌گرفتیم.

http://www.otaghnews.com/files/content/pics/201606/146576118028116262.jpg

وی در پاسخ اینکه آیا در پایان این فصل قصد خداحافظی از فوتبال را ندارد خاطرنشان کرد: من فعلاً به این چیزها فکر نمی‌کنم. مهم‌ترین مسئله این است که یک بازیکن از لحاظ بدنی شرایط خوبی داشته باشد و تا زمانی که بدنم اجازه بدهد، بازی می‌کنم. هر وقت دیدم توانایی تمرین یا بازی ندارم، آن وقت به خداحافظی فکر می‌کنم.

مدافع تیم فوتبال پارس جنوبی جم در رابطه با اینکه پارسی‌ها امسال کجای جدول را نشانه گرفته‌اند، اظهار داشت: هدف ما در این فصل قرار گرفتن در بین تیم‌های بالای جدول و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیاست، ما تیم خوبی داریم و می‌توانیم به این هدف دست پیدا کنیم. البته رقابت در لیگ امسال سخت است و خیلی از تیم‌ها دنبال قهرمانی یا کسب سهمیه هستند.

بنگر در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به بازی تیمش برابر پیکان در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات جام حذفی تصریح کرد: اکثر تیم‌های لیگ برتری با تیم‌های لیگ دسته اول و دوم بازی دارند، ولی ما با پیکان روبه‌رو شده‌ایم. البته ماهیت جام حذفی همین است و باید از حریف خودمان عبور کنیم و یک مرحله بالاتر برویم. ما بازی سختی داریم و به چیزی جز برد فکر نمی‌کنیم.

 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت