تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3420تاریخ ثبت : 1397/6/21 11:14:38

حفظ نماز، هدف امام حسین (ع) از قیام بود

بُنا: دبیر ستاد اقامه نماز اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر با بیان اینکه "در کلام معصومان (ع) به فضیلت اول وقت تأکید و تصریح بسیاری شده است"، افزود: امام حسین (ع) با تعداد اندک لشکریان خود برای حفظ نماز قیام کرد.

به گزارش " بُنا" به نقل از روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ سید علی اصغر رکنی حسینی در دومین نشست شورای اقامه نماز اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر که با حضور اعضا برگزار گردید، ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن مام محرم ایام سوگواری سرور آزادگان جهان، امام حسین (ع)، بیان کرد: امام حسین (ع) مهم ترین کاری که در کربلا انجام داد برپایی و اقامه نماز بود و در ظهر عاشورا در زیر تیر باران دشمن نماز خواند.

وی اظهار داشت: با این حرکت، امام حسین(ع) به شیعیان و پیروان خود این پیام را داد که نماز خود را در هرشرایطی برپا دارید.

وی افزود: اهل بیت پیامبر(ص) و پیروان امام حسین(ع) در بدترین شرایط حتی نماز مستحبی شان را اقامه می کردند و نماز واجب خود را هرگز قضا نمی کردند.

رکنی حسینی، بهترین اعمال در زندگی را نماز اول وقت، نیکی به پدر و مادر و جهاد در راه خدا عنوان کرد.

گفتنی است، در این نشست اعضا پیرامون هدف قیام امام حسین(ع) و فضایل اخلاقی آن امام همام سخنرانی نمودند.

 

 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت