تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3377تاریخ ثبت : 1397/4/4 13:27:08
سارقین طلاجات منازل مسکونی در بوشهر دستگیر شدند+دستگیری 7 مالخر پس از یک هفته تعقیب پلیس بوشهر؛

سارقین طلاجات منازل مسکونی در بوشهر دستگیر شدند+دستگیری 7 مالخر

بُنا: رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از دستگیری زن و مرد سارق طلاجات منازل مسکونی در بوشهر خبر داد.

به گزارش " بُنا"؛ سرهنگ جوشن سهرابی اظهار داشت: در راستای مقابله با جرایم و به ویژه سرقت‌ها اقدامات خوبی صورت گرفته و شاهد کشف بخش قابل توجهی از سرقت‌ها هستیم.

وی با اشاره به شکایت تعدادی از شهروندان در خصوص سرقت از منازل خود در شهرستانهای بوشهر و دشتی، خاطرنشان کرد: این موضوع با جدیت در دستور کار پلیس قرار گرفت و اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی اجرا شد.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با اشاره به تشکیل چند تیم ویژه از ماموران و کارشناسان مجرب پلیس آگاهی برای بررسی و تحقیقات از نحوه سرقت‌ها بیان کرد: گشت های انتظامی به صورت محسوس و نامحسوس در این مناطق افزایش یافت.

وی با اشاره به شناسایی هویت سارقان و نحوه سرقت آنها توسط پلیس، اضافه کرد: با تحقیقات صورت گرفته محرز شد که یک زن و مرد اقدام به انجام این سرقتها می‌کرده و معمولا در روزهای پایانی هفته با استفاده از یک خودروی پراید سرقت می‌کرده‌اند.

سهرابی ادامه داد: پس از هماهنگی با مقام قضایی، محل تردد سارق و همدست وی به مدت یک هفته به صورت شبانه روزی مورد مراقبت قرار گرفت، در نهایت طی یک عملیات غافلگیرانه هر دو نفر در یک محل دستگیر و به مرکز پلیس منتقل شدند.

رئیس پلیس آگاهی بوشهر  با اشاره به توقیف خودرو پرایدی که این دو نفر در جریان سرقت‌ها از آن استفاده می‌کرده‌اند، افزود: هفت مالخر نیز در این راستا شناسایی و دستگیر شدند.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت