تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3375تاریخ ثبت : 1397/4/4 12:07:09

شناگاه‌های عسلویه مورد آزمایش زیست محیطی قرار می‌گیرد

بُنا: فرماندار عسلویه با تاکید بر فراهم سازی زمینه بی خطر کردن آب دریا برای شنا گفت: در این زمینه شناگاه‌های عسلویه مورد آزمایش زیست محیطی قرار می‌گیرد.

به گزارش " بُنا"؛ عبدالنبی یوسفی صبح امروز در جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان عسلویه با تاکید بر  توسعه زیرساخت‌های گردشگری اظهار داشت: همه اعضای این ستاد باید تمام تلاش خود را انجام دهند که سواحل شهرستان عسلویه ساماندهی شود و شهروندان شهرستان عسلویه و مهمانان که به این شهرستان سفر می‌کنند بتوانند در سواحل این شهرستان با آرامش از نعمت دریا بهرمند شوند.

فرماندار عسلویه با تاکید بر فراهم شدن آرامش لازم برای تفریحات دریایی به ویژه شناگاه‌ها گفت: در این زمینه شناگاه‌های عسلویه آزمایشات زیست محیطی می‌شوند تا بعد از بی خطر بودن آب دریا در این مکان‌ها با همکاری شهرداری‌ها و دهیاری‌ها علائم نسب شود و مردم بتوانند با خیال آسوده از شناگاه‌ها استفاده کنند.

یوسفی از استقرار نجات غریق در سواحل عسلویه خبرداد و  از اداره ورزش و جوانان و جمعیت هلال احمر شهرستان عسلویه خواست تا با استقرار نجات غریق در محل‌هایی که شنا برای شهروندان آزاد است زمینه را برای ایمن بودن استفاده از دریا فراهم کنند.

به نوشته تسنیم، وی، ساماندهی سواحل عسلویه را یک ضرورت دانست و  خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود تا با استفاده از ظرفیت‌های قانونی موجود اعتبارات لازم برای ساماندهی سواحل شهرستان فراهم کنیم و تمام دستگاه‌های اجرایی متولی باید به وظایف خود مطابق قانون عمل کنند.

فرماندار عسلویه با اشاره به توجه به مسائل زیست محیطی در ابعاد گوناگون افزود: حل مشکلات زیست محیطی در مناطق مختلف شهرستان عسلویه مورد توجه قرار دارد که طرح‌های مهمی در این زمینه تدوین و اجرایی شده است.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت