تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3354تاریخ ثبت : 1397/4/3 13:16:08
بوشهری ها منتظر افزایش دما و رطوبت باشند

بوشهری ها منتظر افزایش دما و رطوبت باشند

بُنا: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: با حاکم شدن الگوی تابستانه بر جو در روزهای آینده دما و رطوبت در این استان افزایش می یابد.

به گزارش " بُنا"؛ نادر شفیع خدایی افزود: با استقرار الگوی یاد شده وزش ملایم جریانات گرم و مرطوب جنوبی در استان بوشهر افزایش یافته و با این شرایط دما و رطوبت هوا به میزان محسوسی افزایش پیدا می کند.

http://media.jamnews.ir/larg1/1393/03/29/IMG18371716.jpg
وی بیان کرد: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده کاهش سرعت وزش باد روی دریا و ارتفاع موج است.
شفیع خدایی ادامه داد: پیش بینی می شود که با کاهش سرعت باد، دریا بتدریج آرام و از اواخر امشب شرایط برای ترددهای دریایی مساعد شود.
وی ادامه داد: در 24 ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف همراه با غبار محلی و در بخش هایی از سواحل استان در اوایل صبح همراه با وقوع پدیده مه پیش بینی شده است.
مدیر کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در این مدت جهت وزش باد بطور غالب شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت 8 تا 34 کیلومتر در ساعت و در برخی ساعت های روز روی دریا تا 40 کیلومتر در ساعت پیش بینی شده است.
شفیع خدایی بیان کرد: ارتفاع موج دریا در سواحل شمالی و مرکزی استان نیز 60 تا 120 و از عصر امروز 30 تا 90 سانتی متر پیش بینی می شود.
وی در گفتگو با ایرنا گفت: امروز ارتفاع موج در سواحل جنوبی 90 تا 150 و امشب 60 تا 120 سانتی متر پیش بینی شده است.
شفیع خدایی افزود: فردا زمان مد اول دریا در بندر بوشهر ساعت 06:34 بامداد، جزر 14:05 و مد دوم 19:38 خواهد بود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت