تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3336تاریخ ثبت : 1397/4/3 11:24:18

کشتیرانی والفجر در اختیار اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر قرار می‌گیرد

بُنا: سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: کشتیرانی والفجر بوشهر برای استفاده مسافران تحت تملک و اختیار اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر قرار می‌گیرد.

به گزارش " بُنا"؛ نوراله اسعدی با اشاره به وضعیت پایانه دریایی مسافری اسکله والفجر بوشهر اظهار داشت: پایانه دریایی مسافری شرکت کشتیرانی والفجر بوشهر از شهریورماه 1396  تعطیل  و درب سالن مسافری قفل واسکله مزبور  بسته شد.

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1396/01/28/1396012810363995710555204.jpg

وی با بیان اینکه با تعطیلی این اسکله بروز اختلافات و سرگردانی مسافران مسیر بوشهر خارک و بالعکس شده بود تصریح کرد: برای بهبود وضعیت مسافران در مسیر مذکور با پیگیری مداوم  استاندار بوشهر و اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر منجر به حصول توافقنامه با شرکت کشتیرانی والفجر شد.

 سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر افزود: در این راستا بدنبال رایزنی‌های مداوم ، مقررشد سالن سفرهای خارجی و اسکله مربوطه در ازای پرداخت قیمت کارشناسی روز توسط اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از والفجر خریداری و در اختیار مردم قرار گیرد.

اسعدی  در گفتگو با تسنیم با بیان اینکه این مهم طی صورتجلسه‌ تنظیمی به امضاء طرفین رسید خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه سالن مورد نظر نیاز به تعمیرات و خرید تجهیزات برودتی دارد، موضوع با قید فوریت در دستور کار معاونت فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی قرار گرفت و این هفته برای استفاده مسافران دریایی خصوصا مردم خارک به بهره برداری می‌رسد.

وی بیان کرد: محدوده مذکور از محدوده والفجر بطور کامل تفکیک شده و تحت تملک و اختیارات اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر قرار می‌گیرد.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه



  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت