تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3325تاریخ ثبت : 1397/3/29 13:33:08

درصد اهداء کنندگان مستمر در استان بوشهر بالاتر از میانگین کشوری

بُنا: رئیس سازمان انتقال خون استان بوشهر گفت: در سال گذشته ۳۵ هزار نفر در استان بوشهر موفق به اهداء خون شدند که از این میزان ۷۰ درصد آنها اهداء کنندگان مستمر هستند.

به گزارش " بُنا"؛ کرامت الله ناموری با گرامیداشت روز انتقال خون اظهار داشت: از سال ۲۰۰۴ روز ۱۴ ژوئن که برابر است با ۲۴ خرداد در جهان روز بزرگداشت اهداء کنندگان خون نامگذاری شده است که امسال در ایران بدلیل ماه مبارک رمضان در روز ۲۸ خرداد از اهداء کنندگان تکریم شد.

وی با بیان اینکه سالانه تعداد بسیار زیادی از مردم استان بوشهر اهداء خون انجام می دهند، افزود: در سال گذشته بالغ بر ۵۰ هزار مراجعه در پایگاه های انتقال خون استان انجام شده است که از این تعداد ۳۵ هزار مورد آن توانسته اند خون اهداء کنند.

رئیس سازمان انتقال خون استان بوشهر با اشاره به اینکه ۷۰ درصد از اهداء کنندگان در استان، اهداء کنندگان مستمر هستند تصریح کرد: اهداء کنندگان مستمر دارای شاخص های کیفی و خون سالمی هستند.

ناموری  با عنوان اینکه درصد اهداء کنندگان مستمر در استان بوشهر بالاتر از میانگین کشوری است، عنوان کرد: هر فرد که حداقل دوبار در سال خون خود را اهداء کند جزء اهداء کنندگان مستمر قرار دارد.

وی در خصوص برنامه های امسال سازمان انتقال خون استان خاطر نشان کرد: از جمله برنامه های امسال ادامه اجرای طرح تکمیلی مرکز جامع خدمات انتقال خون، بهسازی و تعمییر واحد های فنی و تعمییر  و نوسازی پایگاه انتقال خون کنگان  می باشد.

رئیس سازمان انتقال خون بیان کرد: در ماه مبارک رمضان بیش از دو هزار و ۸۰۰ نفر برای اهداء خون به پایگاه های انتقال خون در استان مراجعه کردند که از این تعداد ۲هزار نفر موفق به اهداء خون شدند.

ناموری گفت:  با اهداء خون مستمر همشهریان اکنون  انتقال خون پاسخگوی نیاز بیماران و مراکز درمانی به خون در استان است و در صورت نیاز نیز به استان های مجاور نیز ارسال خواهد شد.

وی بیان کرد: میزان مشارکت بانوان استان بوشهر در اهداء خون کم است که انتظار میرود میزان مشارکت آنها نیز افزایش پیدا کند./ مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت