تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3322تاریخ ثبت : 1397/3/29 13:26:48

پروژه های جدید عمرانی در شهر خارگ اجرا می شود

بُنا: شهردار خارگ با تاکید بر افزایش تعامل برای توسعه خارگ گفت: ظرفیت‌های صنعت نفت برای توسعه خارگ استفاده می‌شود.

به گزارش " بُنا"؛ عبدالحمید صفایی در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: یکی از موارد مهمی که در سه ماهه دوم سال جاری در برنامه ریزی از پیش تعین شده مدیریت ارشد شهری جزیره خارگ است، بحث ایجاد محیطی شاداب برای اهالی شریف خارگ است.

وی افزود: طی جلساتی که با مدیران ارشد شرکت پایانه های نفتی ایران در حوزه مباحث فرهنگی و عمرانی در راستای ارتقا سطح خدمات به اهالی شریف این جزیره مقاوم صورت گرفته است، که موفق شدیم در گام اول در راستای تعامل وهمدلی فی مابین جشن بزرگ عید را در منطقه شهری با مشارکت مجموعه شورا و شهرداری و پایانه های نفتی با کیفیت بسیار بالا با حضور یک گروه سطح یک کشور اجرا کنیم.

شهردار خارگ تصریح کرد: ورود به مسائل فرهنگی و ورزشی و الخصوص بحث ایجاد محیط شاداب بر هر منطقه در کشور فقط در سایه، همدلی، همزبانی و تعامل بوجود خواهد آمد، هم اکنون این تعامل بین مجموعه مدیریت شهری و شرکت پایانه های نفتی با نگاه مثبت هر دو مجموعه به دست آمده است.

صفایی با اشاره به تعریف پروژه های جدید عمرانی در سطح شهرخارگ یاداور شد: تعریف پروژه های عمرانی در خارگ را با نگاه زیر ساختی و توسعه محور در نظر گرفته ایم، در اکثر موضوعات به جمع بندی جامعی رسیدیم که به زودی شاهد آغاز پروژه‌های عمرانی در جزیره خارگ خواهیم بود و همچنین در بحث توسعه ورزش در جزیره هم برنامه های خوبی پیش‌بینی کرده‌ایم.

صفایی ادامه داد: امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم در سایه تعامل و همکاری بتوانیم از توان و ظرفیت مجموعه پایانه های نفتی در مرتفع کردن مسائل و مشکلات شهر گام‌های ارزنده ای برداریم.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت