تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3288تاریخ ثبت : 1397/3/27 13:02:52

جذب بیش از ۶۵۰ قرآن‌آموز در طرح «شب‌های آسمانی»

بُنا: مسئول هماهنگی مراکز اجرایی طرح «شب‌های آسمانی» بوشهر از جذب بیش از ۶۵۰ قرآن‌آموز در این طرح قرآنی خبر داد.

به گزارش " بُنا"؛ علیرضا مشایخی، مسئول هماهنگی مراکز اجرایی طرح «شب‌های آسمانی» در گفتگو با ایکنا از برگزاری مراسم اختتامیه طرح «شب‌های آسمانی» خبر داد و گفت: بیش از ۶۵۰ قرآن‌آموز در این طرح قرآنی و در ایام ماه مبارک رمضان جذب شدند.

وی با اشاره به اینکه همچنین، بیش از ۴۰ مربی و کمک‌مربی نیز به صورت روزانه به آموزش قرآن‌‌آموزان پرداختند، افزود: طرح قرآنی «شب‌های آسمانی» به صورت رایگان اجرا شد و در این طرح نیز تمرکز بر حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم و احکام نماز قرار داشت.

مسئول هماهنگی مراکز اجرایی طرح «شب‌های آسمانی» با بیان اینکه اختتامیه اولین دوره لیگ قرآنی استان بوشهر نیز همراه با این مراسم قرآنی و معنوی اجرا شد، تصریح کرد: مراسم اختتامیه طرح «شب‌های آسمانی» با حضور عالی‌پور، معاون قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر و اعضای هیئت مدیره مؤسسه نورالثقلین در ستاد نماز جمعه بوشهر برگزار شد.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت