تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3267تاریخ ثبت : 1396/3/27 07:01:13

پارس جنوبی با این وضعیت لطمه می خورد

بُنا: سرمربی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی گفت: باتوجه به حضور هشت بازیکن این تیم در تیم ملی این امر به روند رو به رشد پارس جنوبی لطمه می زند و با این شرایط باید اردوها در زمان مناسب تری برگزاری شود.

به گزارش " بُنا"؛ مسلم مسیگر پس از برد تیمش برابر شهریار ساری افزود: هشت بازیکن ملی پارس جنوبی از فردا شب خود را به اردوی تیم ملی رسانده و تنها در کمتر از 2 روز مانده به بازی هفته هفتم به تیم پارس جنوبی ملحق می شوند.

http://img8.irna.ir/1397/13970327/82944252/n82944252-72390645.jpg
وی اظهارداشت: حضور بازیکنان پارس جنوبی در تیم ملی افتخاری برای این تیم است ولی باید روند برگزاری اردوها از لحاظ زمان به گونه ای باشد تا تیم های باشگاهی دارای بازیکن ملی پوش به مشکلی برنخورند.

مسیگر ادامه داد: برنامه ریزی هایی برای رسیدن به موقع بازیکنان به بازی های لیگ برتر در حال انجام است که امیدواریم زمینه تحقق آن فراهم شود.

وی در ارتباط با بازی تیمش برابر شهریار سازی نیز گفت: در این دیدار خوب ظاهر شدیم ولی هنوز به شرایط ایده آل دست نیافته ایم.

مسیگر افزود:روی تقویت خط دفاعی و دریافت نکردن گل تمرکز زیادی داریم که در این بازی با درایت بازیکنان این مهم محقق شد.

وی درگفتگو با ایرنا یادآورشد: هدف پارس جنوبی در مسابقات این فصل دفاع از عنوان قهرمانی است و در این راه تمام تلاش خود را بکار گرفتیم.

پارس جنوبی با این برد 15 امتیازی شد و رتبه دوم خود را در جدول حفظ کرد.

تیم شهریار ساری نیز با پذیرش ششمین شکست متوالی خود در این فصل همچنان در انتهای جدول باقی ماند.

پارس جنوبی در هفته هفتم بازی ها به مصاف تیم شهدای چلیچه چهار محال و بختیاری می رود و شهریار ساری نیز در خانه برابر شهرداری بندرعباس صدرنشین مسابقات صف آرایی می کند.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت