تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/05/27 برابر با2018-08-18

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3260تاریخ ثبت : 1396/3/15 21:12:45

تصاویر/ محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی درسال 2017

بُنا: مردم کشورهای اتحادیه اروپا در انتخاب یک خودرو سیلقه‌های متفاوتی را در مدت زمان طی شده در سال 2017 از خود نشان دادند.

به گزارش " بُنا"؛ سال‌هاست که فیستا به عنوان یکی از محبوب‌ترین خودروهای بریتانیا در صدر جدول پرفروش‌ها قرار گرفته است. خودرویی خوب که با قدرت، بسیاری شاخص‌های مناسب یک خودروی شهری را نشان می دهد. اما همه کشورهای اتحادیه اروپا فیستا را دوست ندارند ومی‌توان گفت مردم قاره سبز با توجه به شرایط و سبک زندگی‌شان در هر کشور یک خودر را برای الویت‌های خود بر می‌گزینند.

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از "اتوکار"، براساس آمار موسسه تحلیلی جاتو داینامیک مردم کشورهای اتحادیه اروپا در انتخاب یک خودرو سیلقه‌های متفاوتی را در مدت زمان طی شده در سال 2017 از خود نشان دادند.

اتریش: فولکس‌واگن گلف

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

اتریشی‌ها به خودروهای فولکس‌واگن در سال 2017علاقه زیادی نشان دادند. مردم این کشور با نداشتن یک خودروسازی داخلی به محصولات کشور همسایه خود آلمان علاقه نشان داده و بیشتر از بقیه فولکس‌واگن گلف را خریدند. تیگوان و پلو از دیگر محصولات مورد علاقه اتریشی‌ها به حساب می‌آید.

 

بلژیک: فولکس‌واگن گلف

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

به دلیل نزدیکی به آلمان و فرانسه می‌توان محصولات متنوعی از محصولات آلمانی و فرانسوی را در میان لیست مورد علاقه مردم یافت. بعد از گلف، اپل کورسا و رنو کلیو از محبوب‌ترین خودروهای مردم این کشور در سال 2017 به شمار می‌آیند.

کرواسی: رنو کلیو

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

مردم کرواسی تغییر ذائقه داده اند. آنها در سال قبل نیسان قشقایی و تویوتا یاریس را بیش از هر خودرویی خریدند. اما در سال جاری "رنو کلیو "و اوپل آسترا بیش از هر خودروی دیگری در لیست خرید کروات‌ها قرار گرفت.

چک: اشکودا

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

چندان دور از ذهن نیست که خودروسازی بومی این کشور صاحب پرفروش‌ترین‌ها باشد. اشکودا و فابیا دو خودروی پرفروش چک به شمار می‌آیند و این موضوع حکایت از علاقه و حمایت مردم چک در سال 2017 به خودروهای وطنی دارد.

دانمارک: پژو 208

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

علاقه مردم دانمارک به پژو در سال جاری باعث شد تا نام این خودروسازی در اتحادیه اروپا بدرخشد. نیسان قشقایی و فولکس‌واگن پولو از دیگر گزینه‌های محبوب دانمارکی‌ها به شمار می آیند.

فنلاند: اشکودا اوکتاویا

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

یکی از ادعاهای اشکودا موفقیت فروش اوکتاویا در فنلاند در سال جاری است. دومین اولویت خرید فنلاندی‌ها در سال 2017 را نیسان قشقایی تشکیل است. در همین زمان ترکیب مدل‌های S90 و V90 ولوو در مقام سوم قرار گرفته است.

فرانسه: رنو کلیو

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

کلیو در سال 2017 به عنوان پرفروش‌ترین خودروی فرانسه در صدر ایستاده است. اما فرانسوی‌ها در سال جاری به خودروی 208 پژو نیز علاقه نشان داده و این مدل به عنوان دومین مدل پرفروش این کشور در مقام دوم قرار گرفته است. سیتروئن C3 نیز در جایگاه سوم محبوب‌های فرانسه ایستاده است.

آلمان: فولکس واگن گلف

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

در سال جاری آلمان‌ها از میان طیف وسیع خودروهای خوبشان گلف و تیگوان را به عنوان محبوب‌ترین خودروهای خود در لیست خرید قرار دادند و بیشتری از هر خودرویی این مدل را برگزیدند.

یونان: تویوتا یاریس

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

یونانی‌ها نشان دادند در سال جاری بیش از هر خودرویی به تویوتا یاریس علاقه دارند. آنها پس این خودرو، خرید اپل کورسا و نیسان میکرا را در اولویت‌های خود قرار دادند.

مجارستان: سوزوکی ویتارا

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

بسیار طبیعی است مجارها یک خودرویی را انتخاب کنند که به نحوی در کشورشان ساخته می شود. اما مردم این کشور در سال جاری اشکودا اوکتاویا و اپل آسترا را نیز در فهرست محبوب‌های خود قرار دادند.

ایرلند: هیوندای توسان

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

از سال 2015 فروش برخی از محصولات هیوندایی در ایرلند اوج گرفته و در سال جاری توسان بیش از هر خودرویی در این کشور به فروش رسیده است. نیسان قشقایی، اشکودا اوکتاویا و فولکس واگن گلف نیز از دیگر محبوب های ایرلند به شمار می‌آیند.

ایتالیا: فیات پاندا

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

ملی‌گرایی در این کشور برنده شده است، به همین دلیل در سال 2017 بیش از هر خودوی دیگری فیات پاندا خانه پیدا کرد و در پارکینگ‌های مردم جای گرفت. لانچیا اپسیلون نیز دومین خودروی محبوب مردم کشور چکمه‌ای لقب گرفت. فیات 500 در جایگاه سوم پرفروش‌ها ایستاده است.

لاتویا: نیسان قشقایی

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

نیسان می‌تواند ادعای موفقیت کوچکش را در سال جاری در این کشور مطرح کند. اشکودا اوکتاویا و کیا اسپورتیج نیز در مقام‌های بعدی محبوب‌های این کشور اروپایی قرار می‌گیرند.

لتونی: فیات 500

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

در لتونی نیز فیات 500 بسیار محبوب است و پس از آن نیسان قشقایی دومین خودروی پرفروش این کشور لقب گرفته است. در سال جاری اشکودا اوکتاویا نیز در مقام سوم محبوب‌های مردم این کشور قرار دارد.

لوکزامبورگ: فولکس واگن گلف

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

بازار لوکزامبورگ در واقع آینه بازار بلژیک است. مردم این کشور نیز در سال 2017 بیش از بقیه خودروها به خرید فولکس‌واگن گلف و تیگوان علاقه نشان داده و رنو کلیو نیز در مقام سوم قرار می‌گیرد.

هلند: رنو کلیو

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

همه چیز در میان هلندی‌ها تغییر کرده است. فولکس‌واگن گلف در سال جاری از رده‌های بالای جدول بیرون آمده و رنو کلیو، فولکس‌واگن آپ و کیا پیکانتو صدر جدول پرفروش‌ها را اشغال کرده‌اند.

نروژ: فولکس‌واگن گلف

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

با وجود اینکه شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد اما فولکس‌واگن گلف امسال پرفروش‌ترین خودروی نروژ محسوب می‌شود. بی‌ام‌و I3 نیز در مقام دوم و پاسات در مقام سوم محبوب‌ها قرار دارد.

لهستان: اشکودا فابیا

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

اشکودا دو محصول خود یعنی فابیا و اوکتاویا را در سرزمین مجارها پرفروش کرده است. اوپل آسترا نیز امسال سومین گزینه محبوب خرید در این کشور محسوب می‌شود.

پرتغال: رنو کلیو

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

سوپر مینی فرانسوی‌ها نیز بیش از هر خودروی دیگری در پرتغال صاحب خانه شده است. اما این خودرو تنها محبوب فرانسوی پرتغالی‌ها نیست. پس از کلیو پژو 208 و رنو مگان در لیست پرفروش‌های این کشور در سال جاری قرار دارند.

رومانی: داچیا لوگان

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

داچیا فروش خانگی خود در سال گذشته را طوفانی شروع کرد و ظاهرا این روند همچنان در سال جاری ادامه دارد. در رومانی مگان و داستر در مقام‌های اول و دوم و ساندرو در مقام چهارم پرفروش‌ها قرار دارد. فورد فوکوس به عنوان سومین اولویت محبوب و پرفروش در میان محصولات داچیا قرار گرفته است.

اسلوواکی: اشکودا فابیا

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

اشکودا فابیا در اسلوواکی پیشتاز فروش است و برادر بزرگترش اوکتاویا چندان از آن دور نیست. مدل رپید نیز در مقام سوم قرار دارد.

اسلوونی: رنو کلیو

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

رنو کلیو نیز ادعای قهرمانی دیگری را در بازار اسلوونی دارد و با روند کنونی‌اش از مدل‌هایی مانند اشکودا اوکتاویا و فولکس‌واگن گلف پیشی گرفته است. فیس‌لیفت کلیو به حفظ فروش این محصول رنو در بسیاری از کشورهای اروپایی کمک کرده است.

اسپانیا: سئات ایبیزا

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

مقام‌های طلایی و نقره‌ای فروش در سال جاری در اسپانا به سئات ایبیزا و لئون می‌رسند.که البته این خودرو در صدد ورود به بازار ایران نیز می باشد مدال برنز نیز در این کشور به اپل کورسا اهداء شده است. معرفی شاسی‌بلندهای آتکا و آرونا می‌تواند جای پای خودروساز اسپانیایی را در این کشور و کشورهای همسایه بزرگتر کند.

سوئد: ولوو S90/V90

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

در سال گذشته صدر نشینی فولکس‌واگن گلف در سوئد غوغا به پا کرد. این در حالی بود که که در این زمان ترکیب فروش سه خودروی ولوو S80، V70 و XC70 با هم در جایگاه دوم قرار می‌گرفت. اما در سال 2017 و با ورود S90 و V90 ولوو همه چیز تغییر کرد تا این خودروسازی سوئدی در کشورش به محبوب‌ترین گزینه موجود تبدیل شود. مدل XC60 ولوو نیز با قرار گرفتن در جایگاه دوم محبوب‌ها، فولکس‌واگن گلف را به رده سوم رانده است.

سوئیس: اشکودا اوکتاویا

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

از آنجا که سوئیسی‌ها هیچ خودروساز بزرگ بومی ندارند، در سال جاری اشکودا اوکتاویا، فولکس‌واگن گلف و تیگوان را بیش از بقیه خودروها از همسایگان خود خریدند.

 

انگلستان: فورد فیستا

محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی

تا این زمان در سال 2017، فیستا لقب پرفروش‌ترین خودروی بریتانیا را از آن خود کرده است. فورد فوکوس و وکسهال کورسا نیز در مقام دوم و سوم پرفروش‌ترین‌ها قرار دارند.

 

عصر ایران

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  ایران و جهان
 • بازیکن تیم ملی ایران در میان 10 بازیکن برتر پست‌های مختلف جام‌جهانی 2018+عکس
 • صفحه اول روزنامه های سه شنبه 26 تیر 97
 • وقوع ۲۵ میلیون حمله سایبری علیه روسیه برای اخلال در جام جهانی
 • هدیه خاص رئیس‌جمهور کرواسی به ترامپ +عکس
 • 5 ماده غذایی که قند خون را کنترل می‌کنند
 • بسته پیشنهادی امیری برای تمدید قرارداد با پرسپولیس
 • جنگل انجیلی، شگفتی طبیعت سوادکوه+تصاویر
 • جدول قیمت انواع محصولات ایران خودرو در بازار و نمایندگی
 • چراغ سبز اینستاگرامی ستاره نقل و انتقالات به “استقلال” و “شفر”
 • واکنش تاج به درخواست عجیب استقلالی‌ها برای لغو سوپرجام
 • چه کسی نامه جعلی خداحافظی فردوسی پور را نوشته؟
 • یک ستاره ملی پوش در “پرسپولیس” ظهور خواهد کرد/ انگیزه فوق العاده ی خرید جدید “برانکو”!
 • عکس/ دسته گل پوتین در دیدار با رئیس جمهور کرواسی
 • پورمحمدی: اگر امروز بهشتی بود ما را توبیخ ‌می‌کرد/ اوهیچگاه به این دیوان‌سالاری پرهزینه رضایت نمی‌داد
 • بیرانوند در تیم منتخب مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ از نگاه گاردین
 • با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت