تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1396/12/01 برابر با2018-02-20

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3258تاریخ ثبت : 1396/3/15 20:56:39
بیانیه قاطع کاندیداهای معترض شورای شهر بوشهر خطاب به رییس هیأت نظارت بر انتخابات استان

بیانیه قاطع کاندیداهای معترض شورای شهر بوشهر خطاب به رییس هیأت نظارت بر انتخابات استان

بُنا: مردم قبل از اينكه شما را به عنوان رئيس هيئت نظارت استان و يا نماينده مجلس بشناسند، شما را به عنوان یک قاضي كه با لباس پيغمبر، سالها بر مسند قضاوت نشسته است، مي شناسند و قضاوت امروز كه مبتني بر مستندات فراواني است را سند قضاوت ها و اظهار نظرهای خود در گذشته و آينده می دانند.

به گزارش " بُنا"؛ در حاشیه ضیافت افطاری که با حضور بیش از ۷۰ کاندیداهای معترض پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر بوشهر در مجتمع غذایی بل پاسی برگزار شد، بیانیه ای از سوی یکی از کاندیداهای معترض خطاب به رییس هیأت نظارت بر انتخابات استان قرائت شد که با تشویق پیاپی حضار مورد تایید قرار گرفت.

متن از بیانیه به شرح زیر است:

به نام خالق ارض و سماوات         به نام داور روز مجازات
 
 

حَقُّ الناس هُواَلَّذِي أَعْظَمُ مِنْ حَقُّ الله

جناب آقاي حجه الاسلام خدري

رئيس محترم هيئت نظارت بر انتخابات استان بوشهر

با سلام

به استحضار مي رساند ضعف و ناتوانی و البته تخلفات چشمگیر انتخاباتی از سوی هیأت اجرایی و هيأت نظارت انتخابات شورای شهر بوشهر منصوبِ حضرتعالی، که خود باید حافظ و نگهبان آرای مردم باشند در بوشهر به حدی بود كه صدای همگان را در آورد.

تخلفات چشمگیری در قبل و حین برگزاری انتخابات از سوی عوامل مختلف و نادیده گرفتن جرائم مذکور توسط هیأت اجرایی و هیات نظارت شهرستان رخ داد که همگي با مستندات به مسئولان ذيربط اعلام گرديده است. این روزها شاهد یک آشفته بازاری هستیم که مسبب اصلی آن هیأت اجرایی و در رأس آن فرماندار بوشهر و هیأت نظارت شهرستان است که کنترل اوضاع را از دست داده و در این آوردگاه و باتلاق سیاسی خودساخته برای رهایی از فشارهای هم طیفی های خود برآن است كه تصميماتی بر خلاف حقوق شهروندی شهروندان بگيرد.
 

جناب آقاي خدري نماينده محترم مجلس شوراي اسلامي؛

همانگونه كه مقام معظم رهبري فرمودند: رأی مردم به معنای واقعی کلمه «حق الناس» است و مراقبت از رأی هر ایرانی، «واجب شرعی و اسلامی» است و هیچ کس حق ندارد در این امانت خیانت کند ضمن اینکه «نتیجه آرای» مردم نیز مظهر کامل حق الناس است و همه باید در مراقبت و دفاع از آن تلاش کنند.

اما انتخابات شورای اسلامي شهر بوشهر اينبار به قدري نامنظم برگزار گردید و دچار مواردی از جمله خرید و فروش رأی، تطمیع و تهدید افراد و دادن انواع رشوه ها درب حوزه های اخذ رأی در روز انتخابات نیز اظهر من الشمس بود كه عدم تصميم گيري صحيح در قبال اين بلبشوی سياسي جامعه شهری را آبستن حوادثي در آينده خواهد نمود.

جناب آقاي خدري، امام خميني رحمه الله عليه در صحيفه خود مي فرمايد: «از خدا بترسید، با ملت شوخی نکنید، نکند رأی مردم را هیچ حساب کنید...» و به همين دليل از شما خواستار اين هستيم همانگونه كه در جمع کاندیداهای معترض اعلام نمودید: میزان تخلفات در انتخابات شورای شهر بوشهر گسترده بوده و متأسفانه عملکرد فرماندار بوشهر در برگزاری انتخابات را بسیار ضعیف می دانم و اجازه نخواهم داد حقوق مردم از دست برود، لذا از شما انتظار داريم براي دفاع از حقوق مردم چرتكه نياندازيد؛ چرا كه مردم قبل از اينكه شما را به عنوان رئيس هيئت نظارت استان و يا نماينده مجلس بشناسند، شما را به عنوان یک قاضي كه با لباس پيغمبر، سالها بر مسند قضاوت نشسته است، مي شناسند و قضاوت امروز كه مبتني بر مستندات فراواني است را سند قضاوت ها و اظهار نظرهای خود در گذشته و آينده می دانند و شايد نيازي نباشد، اما بخشي از صحبت های شما در هنگام ورود به مجلس را يادآوري مي نماييم : "در برابر ظلم به حقوق مردم نمي توانم سکوت کنم " .

پس عدالت را رعايت نمائيد و دست متخلفين و مافیای سياسي را كه تلاش گسترده اي در جهت چشم پوشي شما و هيئت نظارت بر تخلفاتِ گسترده ی روي داده، دارند، كوتاه نمائيد؛ چراكه مجریان و ناظران باید نهایت "احتیاط" را در شمارش و انعکاس "امانت مردم" مبذول دارند، چون در جریان «رأی مردم» جای هیچ گونه «توجیه» و یا وعده به خود که «توبه» می‌کنم و یا انشاء‌الله فلانی «شفاعتم» می‌کند، نیست که نیست. جواب همه این پندارهای باطل این است که: « وَ ما لِلظَّالِمينَ مِنْ أَنْصار » (سوره بقره آيه270)

جناب آقای خدری، نیک می دانید با این رخداد تلخ و خیمه شب بازی سیاسی که از سوی برخی مافیای سیاسی و قدرت به راه افتاده و در آن پستوها نیز همگان شیطنتهایی را نظاره گر هستند، سکوت حضرتعالی و زدن مهر تایید بر این انتخابات مسئله دار، تردیدی نداشته باشید مردم بوشهر نیز با فرا رسیدن انتخابات مجلس شورای اسلامی پاسخی قاطع به ساکتین این روزها و همراهان سست عنصر با متلفین خواهند داد.همراهی و سکوت در برابر این فاجعه عظیم اجتماعی از سوی هر مقامی باعث تکدر خاطر مردم و روی گردانی آنها از انتخابات خواهد شد، پس لطفا آخرت خود را بخاطر مطامع گذاری دنیوی از دست ندهید و اجازه دهید مردم همچنان به نظام مقدس جمهوری اسلامی پایبند و وفادار باقی بمانند و رفتن پای صندوق های رأی را برای تغییر سرنوشت و آینده خود و کشورشان تأثیرگذار بدانند.

و اما بدانید ما تا رسیدن به مرحله‌ای که احساس کنیم در آینده، انتخاباتی سالم‌تر از انتخابات فعلی خواهیم داشت با تمام توان به فعالیت‌های مطالبه‌ گرایانه اجتماعی خود در این زمینه ادامه می‌دهیم.
 
اینجانبان اعتراض شدید خود را از عملکرد و موضع‌گیری‌های نظری و عملی هیأت‌های اجرایی و نظارت شهرستان در خصوص تأیید خارج از تصور و شک‌برانگیز صحت انتخابات اخیر و عدم کوچکترین و ابتدایی‌ترین اقدام قانونی آنها در مقابل اعتراض کتبی بیش از ۸۰ نفر از معترضان اعلام می‌داریم.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  شهرداری خارگ

  شهرمو

  ایران و جهان
 • عکس/ يک پرسپوليسى شاهد قهرمانى رئال مادريد
 • عکس/ رونالدو و نامزدش در جشن قهرمانى رئال
 • ضیافت افطار ۵ نفره سران اصلاحات و اعتدال در منزل روحانی
 • عکس/ هجوم مردم قطر به فروشگاه‌ ها
 • عربستان: 3 سال حبس، مجازات سفر به قطر
 • سهامداران موسسه آرمان ممنوع‌الخروج شده‌اند
 • تصاویر/ محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی درسال 2017
 • موحدی کرمانی: برای بازگشت «ناطق‌» به جامعه روحانیت خصوصی با او صحبت کرده‌ام
 • طنز/ متلک گازانبری به قالیباف و جلیلی!
 • دبیرکل جبهه پایداری از حامیانش: نماز جعفرطیار بخوانید تا گزینه اصلح برای انتخابات پیدا کنیم
 • ترکیه سفارت هلند را بست
 • حرف‌های آیت‌الله جنتی در مورد انتخابات شوراها در مقام دبیر شورای نگهبان نبود
 • اخرین مهلت ثبت نام مجدد کنکور 96
 • روحانی: امام می گفت حق ندارید در زندگی خصوصی مردم دخالت کنید و شنود بگذارید تا بفهمید فرد در داخل خانه اش چه کار می کند؛ به تو چه ربطی دارد؟
 • توضیحات سالاری در خصوص شائبه تخلف ساختمانی یک عضو شورای شهر
 • با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت