تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/31 برابر با2018-09-22

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3253تاریخ ثبت : 1396/3/15 20:41:25

۲۵۰ نفر در جشنواره مشاعره رضوی ثبت‌نام کردند

بُنا: سئول نمایندگی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در بوشهر گفت: ٢۵٠ نفر تاکنون از طریق تماس تلفنی و یا از طریق پورتال دبیرخانه مشاعره رضوی اقدام به ثبت نام در جشنواره کرده‌اند.

به گزارش " بُنا"؛ فریماه بوشهری افزود: اطلاع رسانی جشنواره از طریق توزیع سه هزار برگ پوستر فراخوان جشنواره در سراسر کشور و ارسال بیش از دو هزار پیامک در مراحل مختلف از آبان ماه سال ۹۵ آغاز شد که تاکنون بیش از ۲۵۰ نفر از علاقمندان به فرهنگ رضوی و دوستداران ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا در دوازدهمین جشنوار مشاعره رضوی ثبت نام کرده اند. 

وی افزود: امیدواریم همچون سال‌های گذشته با توجه به روند ثبت‌نام که در روزهای پایانی سرعت پیدا می‌کند و همچنین به دلیل اینکه امکان ثبت‌نام تا روزهای پایانی داوری تلفنی وجود دارد آمار ثبت نام در جشنواره حداقل به  ٣۵٠ نفر افزایش یابد. 

 

 

این جشنواره از سری برنامه های پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) است که برای دوازدهمین سال پیاپی در استان بوشهر برگزار می‌شود.

 

سیرنگ

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت