تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1396/12/01 برابر با2018-02-20

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3219تاریخ ثبت : 1395/12/18 10:14:21

توضیحات سالاری در خصوص شائبه تخلف ساختمانی یک عضو شورای شهر

بُنا: رییس کمیسیون شهرسازی و معماری توضیحاتی را در خصوص شائبه اخیر تخلف ساختمانی عضو شورای شهر تهران ارائه کرد.

به گزارش " بُنا"؛ محمد سالاری در صحن علنی شورای شهر تهران درباره شائبه ها مطرح شده در مورد احمد مسجد جامعی تحت عنوان برج باغ که در رسانه ها منتشر شده است گفت: بعد از رسانه ای شدن این موضوع، شخصا به عنوان مسئول کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهرتهران، این پرونده را بررسی کردم و از رییس شورا هم تقاضا دارم حتما این پرونده را بررسی کنند اما در  این پرونده اثری از احمد مسجد جامعی ندیدم.

وی با اشاره به انتشار چنین خبری در این برهه زمانی اظهارداشت:همانگونه که در صحن شورا چندین بار اعلام کردم صرفا در سال ۹۴ برابر با ۱۱ هزار و ۷۹۲ پرونده تخلف ساختمانی از مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران به کمیسیون های ماده ۱۰۰ ارجاع شده که صرفا ۹۱۵ پرونده مربوط به منطقه ۳ شهرداری بوده است اما سوال اینجاست تاکنون محتویات چند پرونده در اختیار رسانه ها قرار گرفته است؟ در حالیکه در پرونده های ارجاعی تخلف ۶۴ هزار متری هم وجود داشته اما هیچکدام رسانه ای نشده است.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: روکشی که به عنوان فرم تخلفات در این پرونده وجود دارد با محتویاتش تفاوت هایی دارد چراکه یکسری از این مسایل با موافقت منطقه صورت پذیرفته و حتی عوارض نیز تعیین شده است.

سالاری در ادامه بیان کرد: اتفاقا خوب است همین پرونده مبنایی باشد برای شفاف سازی در همه پرونده های در حال تصمیم گیری در شهرداری ها یعنی مال ها، مگا مال ها، برج باغ ها ، بلند مرتبه سازی ها ، تغییر کاربری ها و تصمیمات شوراهای معماری مناطق و کمیسیون های ماده ۵ و ماده صد و و مردم به عنوان ذینفعان شهر در فرآیند تمامی اتفاقات قرار گیرند.

وی در پایان افزود: این موضوع جای تامل دارد که مهندس ناظر ساختمان در مرداد ماه سال ۹۴ گزارشی به منطقه در خصوص این پرونده داده اند اما چرا الان و پس از یک سال ونیم این موضوعات مطرح  و رسانه ای می شود؟

به نوشته مهر، سالاری همچنین با اشاره به دغدغه های ایجاد شده در خصوص نحوه کارسازی هولوگرام ها ادامه داد: با توجه به میزان مطالبات پیمانکاران، هولوگرام ها به بستری برای فساد و رانت گسترده در مناطق شهرداری تبدیل شده است چراکه تخفیف های بدون حساب و کتاب در مناطق در این خصوص داده می شود بنابراین درخواست دارم کمیته ای در شورا به منظور بررسی و نظارت بر این فرآیند تشکیل شود و شهردار تهران هم دستورات لازم را در خصوص شفاف سازی در این باره صادر نموده و گزارشات مربوطه را به شورا ارائه دهد.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  شهرداری خارگ

  شهرمو

  ایران و جهان
 • عکس/ يک پرسپوليسى شاهد قهرمانى رئال مادريد
 • عکس/ رونالدو و نامزدش در جشن قهرمانى رئال
 • ضیافت افطار ۵ نفره سران اصلاحات و اعتدال در منزل روحانی
 • عکس/ هجوم مردم قطر به فروشگاه‌ ها
 • عربستان: 3 سال حبس، مجازات سفر به قطر
 • سهامداران موسسه آرمان ممنوع‌الخروج شده‌اند
 • تصاویر/ محبوب‌ترین خودروها در کشورهای اروپایی درسال 2017
 • موحدی کرمانی: برای بازگشت «ناطق‌» به جامعه روحانیت خصوصی با او صحبت کرده‌ام
 • طنز/ متلک گازانبری به قالیباف و جلیلی!
 • دبیرکل جبهه پایداری از حامیانش: نماز جعفرطیار بخوانید تا گزینه اصلح برای انتخابات پیدا کنیم
 • ترکیه سفارت هلند را بست
 • حرف‌های آیت‌الله جنتی در مورد انتخابات شوراها در مقام دبیر شورای نگهبان نبود
 • اخرین مهلت ثبت نام مجدد کنکور 96
 • روحانی: امام می گفت حق ندارید در زندگی خصوصی مردم دخالت کنید و شنود بگذارید تا بفهمید فرد در داخل خانه اش چه کار می کند؛ به تو چه ربطی دارد؟
 • توضیحات سالاری در خصوص شائبه تخلف ساختمانی یک عضو شورای شهر
 • با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت