تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/05/27 برابر با2018-08-18

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3215تاریخ ثبت : 1395/12/18 09:56:00
ورزشگاه ۱۵ هزارنفری بوشهر پایان سال به بهره برداری می رسد/ ایجاد مگا بیمارستان در بوشهر استاندار بوشهر:

ورزشگاه ۱۵ هزارنفری بوشهر پایان سال به بهره برداری می رسد/ ایجاد مگا بیمارستان در بوشهر

بُنا: استاندار بوشهر از ایجاد مگا بیمارستان در بوشهر خبر داد و گفت: تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های شهر بوشهر سرعت گرفته است.

به گزارش " بُنا" به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، مصطفی سالاری در نشست هم‌اندیشی توسعه شهر بوشهر با بیان اینکه نشست‌های هم اندیشی در استان بوشهر به عنوان سند راهبردی و راهنما تبدیل می‌شود اظهار داشت:  سند نشست‌های هم‌اندیشی در شهرها، بخش‌ها، شهرستان‌ها و روستاها تدوین و به عنوان راهنمای توسعه در استان بوشهر بکارگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه ۲۰ درصد جمعیت استان بوشهر در مرکز این استان سکونت دارند افزود: اعتبارات زیرساختی در شهر بوشهر با دیگر مناطق متفاوت است چراکه همه دستگاه‌های اجرایی در توسعه زیرساخت‌ها مشارکت دارند و حدود ۳۶ درصد کل اعتبارات استان به شهر بوشهر تخصیص می‌یابد.

استاندار بوشهر از افزایش اعتبارات عوارض آلایندگی شهر بوشهر خبرداد و تصریح کرد: اعتبارات این حوزه از ۲۱۵ میلیارد ریال سال ۹۲ امسال تاکنون به ۸۴۰ میلیارد ریال افزایش یافته است.

سالاری با اشاره به اینکه تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های شهر بوشهر تسریع یافته است گفت: تکمیل ورزشگاه ۱۵ هزارنفری بوشهر تسریع یافته که  تا آخر امسال این ورزشگاه به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه ورزش‌های آبی و دریایی در استان بوشهر جایگاه مهمی در سطح ملی دارد تصریح کرد: با توجه به وجود ظرفیت‌ها و قابلیت‌های مهم دریایی در استان بوشهر مرکز ورزش‌های دریایی کشور در دهکده گردشگری دریایی بوشهر ایجاد می‌شود.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه دهکده گردشگری بوشهر قطب گردشگری دریایی ملی است خاطر نشان کرد: در این دهکده بزودی ضمن راه‌اندازی رستوان‌های دریایی، هتل‌ها و کافی شاپ‌های دریایی روی آب با امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته افتتاح می‌شود.

سالاری با اشاره به اشتغال‌زایی در دهکده گردشگری دریایی بوشهر افزود: تا یک ماه آینده بیش از ۵۰۰ فرصت اشتغال‌زایی ثابت در دهکده گردشگردی دریایی بوشهر ایجاد می‌شود.

وی با بیان اینکه مشکل آب آشامیدنی شهر بوشهر برطرف می‌شود خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه میزان آب مورد نیاز شهربوشهر روزانه ۹۰ هزار متر مکعب برآورد شده حدود ۵۰ درصد آن از طریق تاسیسات آب شیرین‌کن تامین می‌شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه آب شیرین کن ۱۰ هزار متر مکعبی بوشهر وارد مدار تولید شده گفت: طرح ساخت آب شیرین‌کن ۳۵ هزار متر مکعبی بوشهر  به مناقصه رفته که با انتخاب پیمانکار این طرح اجرایی می‌شود.

سالاری با بیان اینکه طرح‌ خروجی دوم بوشهر نقش مهمی در بهبود ترافیک در این شهر دارد افزود: با توجه به اجرای طرح بندری در جزیره نگین و انتقال فعالیت‌های بندری به این جزیره اتصال خروجی و ورودی دوم بوشهر به این جزیره وضعیت ترافیک تردد کامیون‌ها در این شهر بهبود می‌بخشد.

وی با اشاره به اجرای سه پل دریایی برای ارتباط بوشهر با جاده جدید دوم این شهر افزود: پل نخست دریایی بوشهر بزودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

استاندار بوشهر تکمیل طرح جمع‌آوری فاضلاب بوشهر را  مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: در سفر رئیس جمهور به بوشهر برای تکمیل این طرح ۱۶۰ میلیارد تومان مصوب شد که بخشی از آن ابلاغ شده است.

سالاری با بیان اینکه احیاء بافت تاریخی بوشهر به عنوان هویت فرهنگی و تاریخی این شهر مورد تاکید است افزود: با توجه به نقش مهم این بافت در نشان دادن جایگاه تاریخی، فرهنگی و تجاری احیاء آن از اولویت‌ها طرح‌های شهر بوشهر است.

وی از راه‌اندازی سومین مرکز ام.آر.آی بوشهر خبرداد و گفت: ۲ مرکز ام.آر.آی در شهر بوشهر افتتاح شده که به‌زودی سومین مرکز ایجاد می‌شود.

استاندار بوشهر از ایجاد مگا بیمارستان در بوشهر خبر داد و تصریح کرد: با تکمیل پروژه‌های بیمارستانی در شهر بوشهر تعداد تخت‌های بیمارستانی به ۷۰۰ تخت افزایش می‌یابد و به مگا بیمارستان  تبدیل می‌شود.

سالاری توجه به محلات  مختلف شهر بوشهر را مورد تاکید قرار داد و گفت: طرح‌های عمران شهری در تمام نقاط شهر بوشهر مورد توجه قرار دارد که در این راستا نوسازی شبکه آبرسانی در محلات مختلف مورد تاکید است.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  ایران و جهان
 • بازیکن تیم ملی ایران در میان 10 بازیکن برتر پست‌های مختلف جام‌جهانی 2018+عکس
 • صفحه اول روزنامه های سه شنبه 26 تیر 97
 • وقوع ۲۵ میلیون حمله سایبری علیه روسیه برای اخلال در جام جهانی
 • هدیه خاص رئیس‌جمهور کرواسی به ترامپ +عکس
 • 5 ماده غذایی که قند خون را کنترل می‌کنند
 • بسته پیشنهادی امیری برای تمدید قرارداد با پرسپولیس
 • جنگل انجیلی، شگفتی طبیعت سوادکوه+تصاویر
 • جدول قیمت انواع محصولات ایران خودرو در بازار و نمایندگی
 • چراغ سبز اینستاگرامی ستاره نقل و انتقالات به “استقلال” و “شفر”
 • واکنش تاج به درخواست عجیب استقلالی‌ها برای لغو سوپرجام
 • چه کسی نامه جعلی خداحافظی فردوسی پور را نوشته؟
 • یک ستاره ملی پوش در “پرسپولیس” ظهور خواهد کرد/ انگیزه فوق العاده ی خرید جدید “برانکو”!
 • عکس/ دسته گل پوتین در دیدار با رئیس جمهور کرواسی
 • پورمحمدی: اگر امروز بهشتی بود ما را توبیخ ‌می‌کرد/ اوهیچگاه به این دیوان‌سالاری پرهزینه رضایت نمی‌داد
 • بیرانوند در تیم منتخب مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ از نگاه گاردین
 • با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت