تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3166تاریخ ثبت : 1395/11/26 14:23:47
تعجب نماینده سازمان جهانی فوتبال ساحلی از استادیومی که 22 روزه در بوشهر ساخته شد

تعجب نماینده سازمان جهانی فوتبال ساحلی از استادیومی که 22 روزه در بوشهر ساخته شد

بُنا: بوشهری های با وجود فرصت 22 روزه استادیوم برگزاری تورنمنت پرشین کاپ را آماده کردند.

به گزارش " بُنا"؛ جوزپ ماندولادو، نماینده سازمان جهانی فوتبال ساحلی بعد از بازدید از استادیوم فوتبال ساحلی بوشهر گفت:« ورزشگاه جدید بوشهر با چنین ظرفیت و امکاناتی تحسین برانگیز است و از نظرم کامل ترین ورزشگاه فوتبال ساحلی ایران خواهد بود. در سطح جهان مسابقات فوتبال ساحلی زیادی برگزار می شود که برای آن رویدادها ورزشگاه های پیش ساخته آماده و نصب می شود و پس از پایان مسابقات مجددا قطعات آن باز می شوند. از این نظر تعداد ورزشگاه های دائم در سطح جهان زیاد نیست اما در ایران ورزشگاه های خوب و دائمی وجود دارد که این ورزشگاه تازه احداث شده در بوشهر کاملا دارای استانداردهای جهانی است. این ورزشگاه کاملا امکانات برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا را دارد و از ظرفیت های آن در رویدادهای متنوعی باید بهره برد.»


جوزپ ماندولادو هم چنین در مراسم بازدید از این استادیوم خطاب به مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت:« ساخت چنین ورزشگاهی تعهد، علاقه مندی و دید حرفه ای شما نسبت به رشد و توسعه فوتبال ساحلی در سطح استان را تایید می کند و از طرف سازمان جهانی فوتبال ساحلی از نقش پر رنگ شما در این مسیر مهم تشکر ویژه ای دارم.»


گفتنی است استادیوم فوتبال ساحلی بوشهر بعد از این که برگزاری تورنمنت پرشین کاپ در بوشهر با حضور تیم های ایران – ایتالیا – اوکراین و لهستان قطعی شد در مدت 22 روز ساخته شد و گنجایش 1500 تماشاگر را دارد. 


این استادیوم امشب رسما با بازی ایتالیا – اوکراین در ساعت 18:15 افتتاح می شود. 


پرشین کاپ با میزبانی باشگاه پارس جنوبی برگزار می شود که فصل گذشته عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور را به خود اختصاص داد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ورزش3

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت