تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3157تاریخ ثبت : 1395/11/25 13:50:26
تیم های برتر مسابقات والیبال نوجوانان استان بوشهر مشخص شدند

تیم های برتر مسابقات والیبال نوجوانان استان بوشهر مشخص شدند

بُنا: رئیس هیات والیبال استان بوشهر گفت: تیم های برتر مسابقات والیبال نوجوانان این استان ویژه بزرگداشت دهه فجر مشخص شدند.

به گزارش " بُنا"؛ غلامرضا گنجی افزود: مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان استان بوشهر به میزبانی شهر برازجان با حضور 9 تیم برگزار شد.

وی بیان کرد: پنج تیم هیات والیبال بوشهر، شاهین دیلم، آکادمی فخرایی(برازجان)، پردیس جم، ستارگان دشتستان در گروه نخست و چهار تیم دیلم جوان،هیئت والیبال گناوه، هیئت والیبال دشتستان و تیم آبپخش نیز در گروه دوم با یکدیگر به رقابت پرداختند.

گنجی ادامه داد: در این مسابقات که به مدت سه روز در سالن حجاب و خلیج فارس برازجان برگزار شد تیم هیات والیبال دشتستان به عنوان قهرمانی دست یافت.

وی گفت: تیم های دیلم جوان و هیات والیبال بوشهر نیز به ترتیب مقام های دوم و سوم این مسابقات را کسب کردند.

گنجی در گفتگو با ایرنا اضافه کرد: حسن حیاتی سرعتی زن تیم هیات والیبال دشتستان از سوی کمیته فنی رقابت ها به عنوان برترین بازیکن این دور از مسابقات انتخاب شد.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت