تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3128تاریخ ثبت : 1395/11/11 22:52:13
صابری، مشاور فرهنگی استاندار بوشهر شد

صابری، مشاور فرهنگی استاندار بوشهر شد

بُنا: با صدور حکمی توسط دکتر سالاری، اکبر صابری به عنوان مشاور استاندار در امور فرهنگی منصوب شد.

به گزارش " بُنا" به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر؛ در حکم استاندار بوشهر خطاب به اکبر صابری آمده است: انتظار دارد با استعانت از خداوند متعال، ضمن بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها و تعامل سازنده با جامعه فرهیخته فرهنگی و اصحاب قلم و اندیشه، نسبت به ارائه نظرات مشورتی، همکاری و اهتمام در راستای ایجاد همدلی و انسجام بخشی، برنامه‌ریزی و شناسایی توانمندی‌ها، مشکلات و همچنین ارائه گزارش اقدامات اهتمام کنید.

 در ادامه این حکم نیز تاکید شده است: توفیق روزافزون شما را در راستای تحقق آرمان‌های بلند نظام و سیاست‌های کلی دولت تدبیر و امید از باریتعالی مسئلت می‌کنم.

اکبر صابری از پیشکسوتان مطبوعات بوشهر است که ریاست دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان بوشهر را در پاییز سال گذشته و ریاست ستاد اسقبال مردمی استان بوشهر از رییس جمهور و کاروان تدبیر و امید  در زمستان 1393 را در کارنامه دارد.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت