تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3057تاریخ ثبت : 1395/10/22 09:57:28
خلیج فارس مواج و متلاطم می‌شود کارشناس هواشناسی:

خلیج فارس مواج و متلاطم می‌شود

بُنا: کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر از کاهش دمای استان خبر داد و گفت: روزهای پنج‌شنبه، جمعه و شنبه به سبب وزش باد شمال غربی سراسر خلیج فارس کاملا مواج و متلاطم می‌شود.

به گزارش " بُنا"؛ پیام مساعدی اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که از ظهر امروز جهت جریانات سطح زمین بتدریج به شمال غربی با سرعت ملایم تغییر می‌یابد و پیش‌بینی می‌شود طی امروز و فردا شرایط جوی و دریایی نسبتا آرامی برقرار باشد.

وی با اشاره به افزایش سرعت وزش باد با جهت شمال غربی طی روزهای آینده بر روی دریا خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود از اواخر وقت روز چهارشنبه سرعت وزش باد شمال غربی بر روی دریا شدت بیشتری بگیرد.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: روزهای پنج‌شنبه، جمعه و شنبه به سبب وزش باد شمال غربی سراسر خلیج فارس کاملا مواج و متلاطم باشد.

وی ادامه داد: همچنین طی روزهای پنج‌شنبه، جمعه و شنبه آینده همراه با وزش باد، ایجاد گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

مساعدی اضافه کرد: از روز پنج‌شنبه تا یکشنبه آینده به سبب نفوذ توده هوای سرد و وزش باد  شمال غربی، دمای هوا کاهش می‌یابد.

وی افزود: برای ۲۴ ساعت آینده آسمان استان کمی ابری تا قسمتی ابری خواهد بود و طی ساعات بعد از ظهر و شب در برخی نقاط شاهد افزایش ابر خواهیم بود و احتمال رگبار پراکنده باران و وقوع پدیده مه وجود دارد.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر ادامه داد: جهت باد نیز متغیر غالباً جنوب غربی تا شمال غربی با سرعت هشت تا ۲۸ کیلومتر در ساعت گاهی تا ۳۲ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج بین ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر خواهد بود.

وی در گفتگو با مهر گفت: فردا زمان جزر اول دریا در ساعت دو بامداد، مد اول در ساعت هشت و ۱۲ دقیقه، جزر دوم ساعت ۱۲ و۱۰دقیقه و مد در ساعت ۱۸ و ۵۶ دقیقه خواهد بود.

 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت