تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 3011تاریخ ثبت : 1395/10/14 13:28:01
در چند پست کلیدی کمبود بازیکن داریم دشتی:

در چند پست کلیدی کمبود بازیکن داریم

بُنا: سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: شاهین بوشهر از ابتدای فصل تاکنون در چند پست کلیدی با کمبود بازیکن روبه رو است و برای حل مشکلات خود باید چند بازیکن جدید جذب کند.

به گزارش " بُنا"؛ ایمان دشتی  پس از تساوی یک بر یک تیمش در برابر هف سمنان افزود: در دو پست خط حمله و دفاع نیاز مبرم به جذب بازیکن داریم که باید در کوتاه ترین زمان ممکن بعد از آمدن سرمربی جدید این مهم عملی شود.

وی بیان کرد: تیم شاهین بوشهر در مسیر صعود به لیگ یک فوتبال کشور است و در این مسیر سخت و تا رسیدن به نتیجه دلخواه هواداران همه باید تلاش کنند.

دشتی ادامه داد: در هفته آینده نیز تیم شاهین بوشهر در برابر سردار بوکان قرار می گیرد و با توجه به اینکه آنها تاکنون در بازی های خانگی شکست نداشتند کار سختی را در پیش داریم.

وی در گفتگو با ایرنا افزود: برای این بازی و جبران ناکامی های چند بازی اخیر نیازمند یک عزم جدی هستیم که تلاش می شود با کمک بازیکنان بتوانیم از بازی برابر سردار بوکان با دست پر به بوشهر برگردیم.

دشتی در ارتباط سرمربی جدید تیم شاهین نیز گفت: هنوز انتخاب پاشازاده قطعی نشده، ولی با این وجود توافق های اولیه با وی انجام شده است.

وی در ارتباط با تساوی تیم شاهین برابر هف سمنان عنوان کرد: در این بازی محکوم به کسب سه امتیاز بودیم که این امر محقق نشد و برای این تساوی از هواداران پرشور شاهین عذرخواهی می کنم.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت