تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 2982تاریخ ثبت : 1395/10/6 11:10:26
حواشی داغ کنسرت گروه لیان در تالار وحدت حضور چهره های سرشناس و تشویق های پیاپی "جناب خان"

حواشی داغ کنسرت گروه لیان در تالار وحدت

بُنا: حضور صداپیشه عروسک محبوب «خندوانه» در کنسرت شب گذشته (یکشنبه 5 دی ماه) گروه «لیان» در تالار وحدت با برخی حواشی در سالن همراه شد.

به گزارش " بُنا"؛ در شب دوم کنسرت گروه «لیان»، که با حضور چهره‌های سرشناس فراوان در تالار وحدت روی صحنه رفت، محسن شریفیان پس از معرفی «محمد بحرانی» (صداپیشه جناب خان)، گفت: قطعا جناب خان تاثیر و نقش زیادی در معرفی موسیقی نواحی علی‌الخصوص موسیقی جنوب و بوشهر به نسل جدید داشته و امیدواریم هرچه زودتر این عروسک محبوب به خانه‌های همه برگردد.

شریفیان افزود: صدای محمد بحرانی به این عروسک روحی بخشیده و جناب خان بدون صدای محمد بحرانی مفهومی ندارد و امیدوارم هر چه زودتر مشکلات حل شود و بازهم شاهد هنرنمایی جناب‌خان در برنامه خندوانه باشیم و از مسئولین صداوسیما می‌خواهیم که در این مورد تدابیر مقتضی را بیندیشند تا باز هم شاهد ترویج فرهنگ بومی و محلی ایران در بین خانواده‌های ایرانی باشیم.

پس از صحبت‌های محسن شریفیان جنب و جوش جالب توجهی در بین حاضرین در سالن تالار وحدت بوجود آمده و همه یکصدا فریاد می زدند: «جناب‌خان رو برگردون!».

این واکنش جالب از سوی حاضرین در سالن باعث شد صداپیشه جناب خان بارها و بارها از صندلی خود بلند شود و نسبت به این خواسته جمعیت حاضر ابراز احساسات کند و با حرکاتش نشان دهد که او نمی تواند نقش چندانی در این ماجرا داشته باشد.

شب دوم کنسرت گروه «لیان» با حضور چهره‌هایی چون محمدرضا فروتن، کمند امیرسلیمانی، لیلا رجبی، داریوش فرضیایی، امیر حسین متقیان، حسین ماهینی، ابوالحسن داودی، مرجانه گلچین و... روی صحنه رفت.

لیلا رجبی دقایقی پس از اتمام این کنسرت در صفحات شخصی خود با انتشار عکسی دو نفره با «محمد بحرانی» نسبت به واکنش جمعیت حاضر در تالار وحدت واکنش نشان داد و نوشت: امیدوارم محمد بحرانی و جناب خان بزودی برگردند. ما این روزها بیشتر از روزهای دیگر برای اینکه شادی مهمان خانه ما شود جناب خان را نیاز داریم. خندوانه دیگر بدون شما جالب نیست.

اجرای آئینی تحت عنوان «دو من دوئی» (نوعی مراسم آئینی در جنوب که توسط دو خواننده برگزار می‌شود)، همنوازی نی انبان و کمانچه و دیجیریدو، خیام‌خوانی و اجرای قطعات محبوب گروه لیان از دیگر بخش‌های این کنسرت بودند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ایلنا

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت