تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 2967تاریخ ثبت : 1395/10/4 11:32:52
موفقیت هنرمندان بوشهری در جشنواره صدا و سیما

موفقیت هنرمندان بوشهری در جشنواره صدا و سیما

بُنا: پنج هنرمند استان بوشهر عنوان بهترین را در چندین بخش از نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استانهای صداوسیما به دست آورند.

به گزارش " بُنا"؛ آیین اختتامیه نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانهای رسانه ملی با حضور مسئولان رسانه ملی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اهواز برگزار شد و هنرمندان استان بوشهر در این جشنواره موفق به کسب پنج عنوان شدند.

اکبر ابراهیمی عنوان بهترین قطعه بی‌کلام موسیقی پاپ تلفیقی برای قطعه «صنوبر»، محمدرضا میرشکاری عنوان بهترین کارگردان برنامه ترکیبی برای برنامه «بچه‌های آفتاب»، صادق رسولی عنوان بهترین کارگردان فیلم مستند جایزه ویژه هیئت‌داوران برای مستند «تنها نیستم»، شهرزاد شاکر درگاه عنوان بهترین تهیه‌کننده برنامه ترکیبی برای برنامه «یه خونه یه دریا» و رامتین بالف به عنوان بهترین تهیه کننده فیلم سینمایی برای فیلم «ژرمانسیکا» را کسب کردند.

گفتنی است نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانهای صداوسیمای جمهوری اسلامی با رقابت هزار و پانصد اثر در پنج شاخه صدا، سیما، خبر، موسیقی و پژوهش از 30 آذر تا 2 دی‌ماه در اهواز برگزار شد.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت