تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 2943تاریخ ثبت : 1395/9/23 13:16:36
اداره کل ارشاد بوشهر 9 ماه بدون بودجه! گلایه مدیرکل ارشاد بوشهر از کمبود نیرو و نبود اعتبارات:

اداره کل ارشاد بوشهر 9 ماه بدون بودجه!

بُنا: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: بعد از گذشت ۹ ماه از سال جاری، هنوز هیچ اعتباری به حساب اداره کل ارشاد واریز نشده است.

به گزارش " بُنا"؛ حمیده ماحوزی در مراسم معارفه رئیس اداره ارشاد جم اضافه کرد: همه ادارات ارشاد کشور با کمبود اعتبار و کمبود نیرو دست و پنجه نرم می‌کنند.

وی با بیان اینکه تلاشهایش برای جذب کمک مالی از طریق ریازنی های فراوان با پارس جنوبی بی نتیجه بوده است، گفت: طبق قانون باید ۱۰ درصد اعتبارات نفت در مسایل فرهنگی هزینه شود، اما این 10 درصد به همه ادارات درگیر در فرهنگ و هنر می‌ رسد به جز اداره فرهنگ و ارشاد استان.

وی بیان کرد: نمایشگاه کتاب بوشهر که رویداد بزرگ فرهنگی استان است، ۲۰۰ میلیون تومان برای ارشاد استان هزینه برداشت و به زودی کار خود را آغاز می کند.ارشاد استان مصمم است در طرح پایتخت کتاب کشور فعالانه حضور پیدا کند.

وی با انتقاد به اینکه در سالهای گذشته نیروهای خدماتی وارد اداره کل ارشاد کرده اند، افزود: متأسفانه این نیروها هرگز در تراز یک اداره فرهنگی نیستند و هم اکنون با کمبود اعتبار و نیرو روبرو هستیم.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت