تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 2934تاریخ ثبت : 1395/9/22 11:28:35

جایزه بهترین مربی جهان برای یک ایرانی که در کشور ما جایی نداشت!

بُنا: مراسم انتخاب بهترین های سال 2016 تکواندوی جهان برگزار شد و «رضا مهماندوست» سرمربی ایرانی تیم ملی جمهوری آذربایجان، عنوان بهترین مربی جهان را از آن خود کرد.

به گزارش " بُنا"؛ اعطای این جایزه به مهماندوست در حالی انجام پذیرفت که این مربی کارآزموده و طارز اول جهان در کشور ما با مهری های فراوانی روبرو شده و فدراسیون تکواندو برای حفظ او در کشورمان هیچ اقدامی انجام نداد و نتایج المپیک به خوبی نشان داد که فدراسیون چه اشتباه بزرگی انجام داده است.

گفتنی است؛ این مراسم یکشنبه شب به میزبانی شهر باکو جمهوری آذربایجان برگزار شد تا بهترین های تکواندوی دنیا در بخش های مختلف معرفی شوند.

سرمربیان تیم های ملی به همراه روسای فدراسیون های تکواندوی کشورهای مختلف با آرای خود، بهترین های سال 2016جهان را معرفی کردند.

دربخش مربیان، «رضا مهماندوست» که توانست تیم ملی جمهوری آذربایجان را در المپیک 2016 به یک مدال طلا و یک برنز برساند به عنوان بهترین سرمربی انتخاب شد.

با این اوصاف، مهماندوست برای چهارمین بارعنوان بهترین سرمربی جهان را از آن خود کرد.

«احمد بوغش» هوگوپوش اردنی که با کسب مدال طلای المپیک ریودوژانیرو موجب شگفتی همگان شد به عنوان بهترین تکواندوکار بخش مردان و «جید جونز» دارنده مدال طلای المپیک 2016 از بریتانیا و رقیب «کیمیا علیازده» در بخش زنان به عنوان بهترین انتخاب شده و جایزه خود را دریافت کردند.

تکواندوی ایران که از قطب های جهان محسوب می شود به دلیل عملکرد ضعیف خود در المپیک و مطابق انتظار جایی در بین بهترین های سال 2016 جهان نداشت.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت