تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 2931تاریخ ثبت : 1395/9/20 10:41:39

مسمومیت 16دانش آموز مارگونی با گاز مونوکسید کربن

بُنا: رئیس اداره آموزش و پرورش بخش مارگون از توابع شهرستان بویراحمد از مسمومیست با گاز مونوکسید کربن 16 دانش آموز دختر مرکز شبانه روزی این بخش خبرداد.

به گزارش " بُنا"؛ کریم اختری مقدم افزود: این تعداد دانش آموزان دبیرستان دخترانه کار و دانش این شهر که ساعت 4 بامداد پنجشنبه، 18 آذر ماه در یک خوابگاه شبانه روزی دچار مسمومیت با گاز مونوکسید کربن شده بودند.

 
وی بیان کرد:  12نفر از این دانش آموزان به صورت سرپایی در مرکز بهداشت مارگون مداوا شدند و چهارنفر دیگر نیز با تشخیص پزشک به بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج انتقال یافتند و بستری شده بودند. این چهار نفر نیز دیروز(جمعه 19 آذر ماه) از بیمارستان مرخص شدند.
 
اختری مقدم تصریح کرد: این دانش آموزان از مناطق دور افتاده و محروم زیلایی و سیلاب کلوار در حدود 80 کیلومتری مارگون هستند. این دختران روزهای تعطیل باید به منازل خود می رفتند، اما به دلیل سرمای شدید و برودت هوا تصمیم گرفتند که همگی در خوابگاه بمانند.
 
رئیس اداره آموزش و پرورش بخش مارگون اضافه کرد: یکی از آنها که احساس سرگیجه، سردرد و حال تهوع داشت سرپرست خوابگاه را اطلاع داد و وی نیز با تماس و پیگیری سریع با همکاری مدیر دبیرستان و سایر عوامل اجرایی اقدام به انتقال این بیماران و دانش آموزان به مرکز بهداشت مارگون کردند. 
 
به نوشته ایسنا، مرکز شبانه روزی دخترانه مارگون تنها مرکزی است که دانش آموزان مناطق محروم و دور افتاده این بخش تحصیل می کنند و اسکان دارند.
اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت