تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 2911تاریخ ثبت : 1395/9/14 08:03:38
دستگیری سارقان طلا و اموال منازل در بوشهر/ هشدار به صاحبان منازل مبله

دستگیری سارقان طلا و اموال منازل در بوشهر/ هشدار به صاحبان منازل مبله

بُنا: فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: سه مجرم با تشکیل باندی حرفه ای اقدام به سرقت طلا و اموال منازل مسکونی در شهر بوشهر می کردند که با تلاش ماموران پلیس دستگیر شدند.

به گزارش " بُنا" به نقل از پلیس؛ سرهنگ ابراهیم عرب زادهافزود: در پی وقوع چند فقره سرقت طلا و اموال منزل در شهر بوشهر طرح عملیات انتظامی ویژه ای در دستور کار یگانهای انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: روز گذشته واحد اطلاعات و عملیات پلیس شهرستان بوشهر در خیابان امام (ره ) شهر بوشهر به یک دستگاه خودرو پراید با یک سرنشین مظنون و در یک عملیات سرعتی خودرو متوقف و راننده دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر با بیان اینکه خودرو توقیفی سابقه سرقت از شهر شیراز و پلاک آن نیز مسروقه بود گفت: در تحقیق های بعدی متهم دستگیر شده به سرقت طلا و اموال مسکونی در شهر بوشهر با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرد.

عرب زاده افزود: با همکاری عملیاتی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان، ماموران کلانتری 13 و اطلاعات و عملیات شهرستان بوشهر مخفیگاه متهمان در دو باب 'منازل مبله' محله های جنوبی و مرکز شهر شناسایی، دو نفر متهم دیگر دستگیر و مقدار زیادی اموال مسروقه شامل طلا، رایانه، لب تاپ، تبلت، تلفن همراه، چاقو، موتورسیکلت، اوراق و اسناد هویتی کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف یک قبضه سلاح کلت کمری از مخفیگاه متهمان گفت: متهمان دستگیر شده که ساکن استانهای همجوار هستند به منظور سرقت وارد بوشهر شده و تاکنون نیز به 17 فقره سرقت منزل مسکونی، خودرو، موتورسیکلت و پلاک خودرو در شهر بوشهر اعتراف کرده اند.

وی افزود: باتوجه به اعتراف سارقان دستگیر شده به شهروندان توصیه می شود در روزهای پایانی هفته بویژه ساعت های اولیه شب های تعطیل منازل خود را خالی از سکنه نکنند و تاجایی که ممکن است از سیستم های حفاظتی، ایمنی و تاخیری استفاده کنند.

عرب زاده همچنین به مالکان و صاحبان منازل مبله در شهر بوشهر هشدار داد و یادآور شد: حق ندارند بدون هماهنگی و کسب مجوز از اداره اماکن عمومی نیروی انتظامی و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان واحد مسکونی خود را با عنوان منزل مبله به منظور کسب درآمد در اختیار متقاضیان قرار دهند زیرا در صورت وقوع جرایم امنیتی، ضد امنیتی و سوء استفاده اخلاقی در اینگونه واحدها صاحبان و مالکان نیز به اتهام معاونت در جرم تحت تعقیب قرار می گیرند.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت