تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 2862تاریخ ثبت : 1395/8/25 08:54:53
 35 هزار عنوان از تازه های انتشاراتی در نمایشگاه کتاب بوشهر ارایه می شود

35 هزار عنوان از تازه های انتشاراتی در نمایشگاه کتاب بوشهر ارایه می شود

بُنا: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: یازدهمین نمایشگاه کتاب این استان با حضور بیش از 300 ناشر مطرح کشور در قالب ارایه 35هزار عنوان از تازه های انتشاراتی آذرماه برپا خواهد شد.

به گزارش " بُنا"؛ حمیده ماحوزی در نشست ستاد اجرایی یازدهمین نمایشگاه کتاب استان بوشهر افزود:این رخداد فرهنگی در 150غرفه در نمایشگاه بین المللی بوشهر از 24تا 29 آذرماه میزبان علاقه مندان کتاب و کتابخوانی خواهد بود.

وی یادآورشد:در راستای تسهیل خرید کتاب برای اقشار مختلف امسال سه میلیاردو 500 میلیون ریال بن کتاب ارایه می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهراضافه کرد: از این مبلغ 700 میلیون ریال معادل 20 درصد از سوی این اداره کل بعنوان تخفیف به خریداران داده می شود.

ماحوزی گفت: کتاب ارزشمند ترین هدیه است که برای نخستین بار توسط خداوند در قالب کلام الله مجید برای هدایت جامعه بشری نازل شد.

وی افزود:نمایشگاه کتاب یک رویداد فرهنگی ارزشمند است که فقدان آن زمینه دسترسی علاقه مندان به کتاب را با مشکل روبرو می کند.

این مقام مسئول ادامه داد: کتاب مانند خورشیدی است که بر جامعه می تابد و در پرتو نور آن آسیب های اجتماعی کاهش و زمینه بالندگی، نشاط، شادابی و امید را فراهم می کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهرگفت:ناشرانی برای یازدهمین نمایشگاه کتاب بوشهر دعوت خواهند شد که متناسب با نیاز قشرهای مختلف تازه های انتشاراتی داشته باشند.

ماحوزی افزود: برهمین اساس دستگاههای اجرایی، مراکز آموزش عالی، آموزش و پرورش و حوزه های علمیه با ارایه نیازمندی های خود بستر حضور ناشران مطرح کشور را فراهم کنند.

وی ادامه داد: یارانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی براساس بضاعت مالی بطور یکسان برای همه استان های کشور 20درصد تعیین شده است و ناشر نیز 10درصد تخفیف کتاب را در نمایشگاه عرضه می کند.

ماحوزی اظهارداشت: پارسال با مشارکت پارس جنوبی 10درصد یارانه برای نمایشگاه کتاب بوشهر منظور شد که در مجموع کتاب ها با 40درصد تخفیف ارایه شدند.

وی با قدردانی از همراهی سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر در تامین اعتبار برای یارانه نمایشگاه کتاب گفت: تمهیدات لازم برای برپایی نمایشگاهی در خور شان علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در این استان اتخاذ شده است.

معاون امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر نیز گفت: نمایشگاه کتاب بستر ساز افزایش سرانه مطالعه و دسترسی مردم به تازه های انتشاراتی می شود.

آنیتا مظفری افزود: باتوجه به نقش محصولات دیجیتالی در زندگی روزمره امسال در کنار نمایشگاه کتاب بخش دیجیتالی نیز در یازدهمین نمایشگاه کتاب بوشهر برپا خواهد شد.

وی یادآورشد: بازی های رایانه ای ایرانی و خارجی بومی شده ای در نمایشگاه کتاب بوشهر ارایه می شود که مورد تایید بنیاد بازی های رایانه ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد.

مظفری گفت: بزرگترین ناشران دیجیتال تازه های انتشاراتی خود را در نمایشگاه کتاب بوشهر در دسترس علاقه مندان قرار خواهند داد.

وی افزود:در همین راستا مجتمع دیجیتال استان بوشهر نیز از نیمه نخست امسال با تمرکز بر آموزش و فرهنگ سازی کاهش آسیب های اجتماعی فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ایرنا

 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت