تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 2831تاریخ ثبت : 1395/8/22 18:46:09
بوشهر شهر اول باشگاه های کتابخوانی کشور شد قدردانی معاون وزیر ارشاد از مدیرکل ارشاد بوشهر؛

بوشهر شهر اول باشگاه های کتابخوانی کشور شد

بُنا: بالاخره با تلاشهای مدیرکل ارشاد استان، شهرهای بوشهر و خورموج در جام باشگاههای کتابخوانی کشور رتبه های اول و دوم را کسب کردند و بانوی فرهنگ استان بار دیگر مورد تقدیر وزارت ارشاد قرار گرفت.

به گزارش " بُنا"؛ جام باشگاههای کتابخوانی کشور به میزبانی شهر نیشابور و با حضور صالحی، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رشیدیان، استاندار خراسان برگزار شد، که شهرهای بوشهر و خورموج بعنوان شهرهای اول و دوم و همچنین یزد بعنوان شهر سوم کتابخوانی در کشور مورد تقدیر قرار گرفتند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در گفتگویی تلفنی با « بُنا» اظهار داشت: با ارسال دستورالعمل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تشویق و ترغیب کودکان و نوجوانان به مطالعه کتاب، مبنی بر تشکیل باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان اداره کل فرهنگ و ارشاد استان بوشهر در دو شهر بوشهر و خورموج نامزد پایتخت کتاب شد و در مهرماه سالجاری دوره آموزشی برای مربیان برگزار نمود و سپس اقدام به ثبت باشگاه کتاب خوانی کرد که با ثبت 294 باشگاه در بوشهر و 241 باشگاه در شهر خورموج، مقام اول و دوم به استان بوشهر رسید و یزد مقام سوم را کسب نمود.  

وی ضمن قدردانی از همکاری اداره آموزش و پرورش بوشهر و خورموج و مدیران و معلمان مدارس این شهرها، افزود: هر باشگاه ترکیبی از 15 کودک یا نوجوان با یک مربی کتابهای داستانی را می خوانند و در مورد مطالب آن بحث و بررسی نموده و سپس از بین کتابهای خوانده شده بهترین کتاب را از نظر خود انتخاب می کنند.

وی در خصوص هدف از ایجاد این باشگاهها گفت: هدف اینست که کتاب خوانی را به صورت یک عادت نهادینه شود و مطالعه گروهی و بحث در مورد مطالب کتاب، جهت تشویق کودکان و نوجوانان در توجه به مطالبی که می خوانند  و همچنین مطالعه را هدفدار نموده تا علاقه به مطالعه در کودکان و نوجوانان  بیشتر شود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت