تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 2738تاریخ ثبت : 1395/7/25 08:13:11
شهرداری را با 70 میلیارد تومان بدهی تحویل گرفتم میگلی نژاد در جمع خبرنگاران:

شهرداری را با 70 میلیارد تومان بدهی تحویل گرفتم

بُنا: شهردار بوشهر نسبت به برخی حواشی ایجاد شده و اظهارنظرهای اخیر یک عضو شورای شهر در خصوص انحراف بودجه واکنش نشان داد.

به گزارش " بُنا"؛ شهردار بوشهر در جمع خبرنگاران گفت: در تاریخ 4/3/94 شهرداری بوشهر را تحویل گرفتم. مقدار اعتبار شهرداری بوشهر در سال 93 شصت میلیارد تومان بود که شهردار وقت موظف بوده شصت میلیارد تومان درآمد کسب کند و شصت میلیارد هم هزینه کند. مجموعه آزاد شهرکی در آن سال  93 میلیارد تومان هزینه می کنند، این در حالی است که  مابه التفاوت این مبلغ  بدون اذن شورا هزینه می شود که در اردیبهشت 94 و هنگام تفریغ بودجه شورای شهر بودجه را مردود اعلام می کنند.


میگلی نژاد افزود: درآمد وصول شده سال نود و سه، 117 میلیارد تومان بود.که با توجه به هزینه 90 میلیارد تومانی شهرداری 23 میلیارد تومان از سال نود و سه به نود و چهار منتقل می شود.

وی گفت: هنگام تحویل شهرداری در سال نود و چهار حدود 70 میلیارد تومان بدهی از سال قبل بر عهده شهرداری بود که 60 میلیارد مربوط به خود شهرداری و نزدیک به 10 میلیارد هم بدهی سازمان های وابسته به شهرداری بود.

میگلی نژاد اظهار داشت: بر اساس ماده 44 قانون شهرداری ها بند ب و ج شورا به تنهایی نمی تواند به بودجه رسیدگی کند و بنا به بند ب شورا می تواند به وسیله حسابرسان وزارت کشور و کارشاسان رسمی دادگستری به بودجه رسیدگی کند.لذا شورای شهر بوشهر بودجه سال 93 را مردود اعلام کرده و پرونده را به وزارت کشور و دادگستری  ارجاع داده بود.

23 میلیارد تومان ادعا شده را صرف بدهی های شهرداری کرده ام

شهردار بوشهر گفت: شهرداری بوشهر را با 70 میلیون بدهی و 23 میلیارد تومان اضافه هزینه تحویل گرفتم.

وی ادامه داد: در بدو ورودم به مجموعه شهرداری بوشهر،دادگستری و تمامی طلبکاران اعم از  افراد حقیقی و حقوقی شکایت علیه شهرداری بوشهر کرده و به همین دلیل حساب شهرداری مسدود شده بود. لذا با توجه به وجود 23 میلیارد تومان موجودی در حساب شهرداری، این مبلغ از حساب مذکور خارج و به حساب طلبکاران واریز شد و 47 میلیارد تومان دیگر برای سال بعد باقی ماند.میگلی نژاد با اعلام اینکه قانونگذار به شهرداری ها اجازه می دهد مازاد بودجه را به دیون سال قبل خود واریز کنند گفت: لذا با توجه به اجازه قانون 23 میلیارد مازاد به حساب طلبکاران واریز شده و اسناد آن نیز موجود می باشد.

نبش قبر نمی کنم

شهردار بوشهر ضمن بیان این مطلب که هرگز در طول دوره مدیریت ها و مسئولیت های مختلفی که بر عهده ام بوده عادت به نبش قبر و بیان بدهی های ماقبل خود نداشته ام گفت: این مورد را هم چون رسانه ای شده و مجبور هستم جهت تنویر افکار عمومی توضیحاتی دهم.

میگلی نژاد افزود: پرونده بودجه سال 93 اکنون مفتوح است و سازمان های اطلاعاتی مشغول بازرسی هستند و نتیجه را به صورت شفاف در اختیار مراجع زیربط قرار خواهند داد و اگر تخلفی صورت گرفته باشد حتما اعلام خواهد شد.امام جمعه شهرداری را زیر سوال نبرد/ تا نوروز امسال چهره بوشهر دگرگون می شود

میگلی نژاد به بعضی از پروژه های در دست شهرداری نیز اشاره کرد و گفت :تا نوروز 69 چهره بوشهر دگرگون می شود و شهری شایسته بوشهری ها تحویل آنها قرار خواهد گرفت.

شهردار بوشهر با اعلام اینکه جمع کل اعتبار پروژه های در دست ساخت شهرداری 120 میلیارد تومان است گفت: از این مقدار 20 میلیارد سهم  تقاطع غیر هم سطح میدان آزادی بوشهر، 25 میلیارد احداث هتل 5 ستاره، 20 میلیارد ساخت مرکز تجاری و 14 میلیارد تومان هم مربوط به تجهیز ناوگان اتوبوس رانی است.

میگلی نژاد ضمن انتقاد از صحبت های امام جمعه عالیشهر مبنی بر بازپس گیری سه اتوبوس از ناوگان اتوبوس رانی این شهر گفت: وظیفه هر شهرداری ارائه خدمات به محدوده شهری است و وظیفه ای در قبال محیط پیرامونی ندارد. لذا امام جمعه محترم عالیشهر به جای زیر سوال بردن شهرداری بوشهر بهتر است جهت حل مشکل به استانداری و فرمانداری مراجعه کند.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت