تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 2724تاریخ ثبت : 1395/7/13 11:57:56
کشف ۶۳ کیلوگرم مواد مخدر از میوه‌فروش دوره‌گرد در بوشهر

کشف ۶۳ کیلوگرم مواد مخدر از میوه‌فروش دوره‌گرد در بوشهر

بُنا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر از کشف 63 کیلوگرم مواد مخدر از میوه‌فروش دوره‌گرد در بوشهر خبر داد.

به گزارش " بُنا"؛ وحید زرین‌کلاه اظهار داشت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان و انجام کارهای اطلاعاتی، یک میوه‌فروش دوره‌گرد که اقدام به حمل مقادیر مواد مخدر می‌کرد شناسایی و دستگیر شد.

وی بیان داشت: این میوه‌فروش در لوای میوه‌‎فروشی که با یک دستگاه وانت پیکان انجام می‌داد مقدار ۶۳ کیلوگرم تریاک و حشیش را هم حمل می‌کرد و قرار بوده به مقصد بعدی برساند که ماموران پلیس مواد مخدر استان وی را شناسایی و پس از انجام عملیات اطلاعاتی، دستگیر کردند.

بنا بر اين گزارش فارس، زرین‌کلاه بیان کرد: علاوه بر کشف ۶۳ کیلوگرم تریاک و حشیش، دو نفر بازداشت شدند و خودروی وانت پیکان آن‌ها نیز توقیف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با قدردانی از تلاش ماموران پلیس مواد مخدر و حمایت‌های فرمانده انتظامی استان بوشهر، کشف این میزان مواد مخدر در هفته نیروی انتظامی را حاصل تلاش شبانه‌روزی ماموران همیشه آگاه نیروی انتظامی دانست.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت