تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 2688تاریخ ثبت : 1395/7/3 11:50:52
موسیقی بوشهری در وین اجرا می شود با هنرنمایی محسن شریفیان و حبیب مفتاح بوشهری؛

موسیقی بوشهری در وین اجرا می شود

بُنا: سرپرست گروه «لیان» بوشهر ضمن پیوستن به گروه «گتک» هفتم مهر ماه امسال در شهر وین کشور اتریش کنسرتی را برگزار می کند.

به گزارش " بُنا"؛ محسن شریفیان سرپرست گروه «لیان» بوشهر با پیوستن به یک گروه جدید دیگر به نام «گِتَک» (نام گیاهی که در دل سخت ترین شرایط و حتی شوره زارها می روید) متشکل از ماهان میرعرب، محمد خدادادی، حبیب مفتاح بوشهری، اجرای زنده ای را روز هفتم مهر ماه در شهر وین اتریش برپا خواهند کرد.

محسن شریفیان در توضیح این کنسرت و فعالیت های دیگر گروه «لیان» توضیح داده است: «استفاده از اعضای گروه لیان در برنامه های خارجی به دلیل مشکلات ویزا با محدودیت رو به رو است، ولی این گروه همچنان با قوت به کار خود ادامه می دهد.»

محسن شریفیان بعد از این کنسرت برای اجرا در روز جهانی دریانوردی به تهران بازمی‌گردد تا همراه با گروه «لیان» تازه ترین کنسرت خود را برگزار کند.

http://media.mehrnews.com/d/2016/09/24/3/2218840.jpg

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت