تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 2502تاریخ ثبت : 1395/6/6 09:26:21
احداث ۳۰ خانه بهداشت جدید در استان بوشهر

احداث ۳۰ خانه بهداشت جدید در استان بوشهر

بُنا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از احداث ۳۰ خانه بهداشت جدید و تجهیز و بهسازی بیش از نیمی از مراکز بهداشتی موجود خبر داد.

به گزارش " بُنا" به نقل از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، علیرضا رئیسی در آیین تکریم و معارفه معاونین درمان و آموزش و روسای دانشکده پزشکی اظهار داشت: باوجود تمام تلاش‌های صورت گرفته به نقطه مطلوب نرسیده‌ایم اما دست آوردهای کنونی حاصل تبیین چشم‌انداز صحیح و حرکت با سرعت مناسب بوده است.

وی با اشاره به باور عمومی نسبت به رسالت دانشگاه‌های علوم پزشکی گفت: در سراسر کشور و به‌ویژه استان بوشهر از دید مردم رسالت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در اقدامات درمانی خلاصه می‌شود، این در حالی است که حوزه‌های بسیار مهم‌تر و مقدم‌تری مانند بهداشت نیز وجود دارد و به دلیل وجود همین تفکر از برخی اقدامات زیرساختی و اساسی صورت گرفته غافل می‌شویم.

وی تصریح کرد: پروژه‌هایی نظیر احداث ۳۰ خانه بهداشت جدید، تجهیز و بهسازی بیش از نیمی از مراکز بهداشتی موجود، استقرار پزشک مقیم در خانه‌های بهداشت، بازسازی و نوسازی سیستم حمل‌ونقل اورژانسی در استان، احداث و بهسازی پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای اقدامات کوچکی نیستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره هدف‌گذاری پروژه‌های بهداشتی گفت: انجام پروژه‌های بزرگی نظیر قلب سالم و طرح سلامت دهان و دندان در سال‌های آینده نتیجه‌ای باورنکردنی در ارتقای سطح سلامت افراد بالای ۵۵ سال خواهد داشت.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت