تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 2469تاریخ ثبت : 1395/6/1 13:09:51
رئیس شورای شهر بوشهر در سمت خود ابقا شد

رئیس شورای شهر بوشهر در سمت خود ابقا شد

بُنا: عبدالخالق برزگرزاده بار دیگر برای سال آخر به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر انتخاب شد.

به گزارش " بُنا"، سیصد و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بوشهر با دستور کار انتخاب هیئت رئیسه شورا صبح دوشنبه برگزار شد و عبدالخالق برزگرزاده بار دیگر برای سال آخر به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر انتخاب شد.

http://choghadaknews.ir/uploads/choghadaknewsir/834052.jpg

در این دوره از انتخابات برای هر پست یک کاندیدا اعلام آمادگی کرده بود که پس از انجام رأی‌گیری، عبدالخالق برزگرزاده در سمت رئیس شورای اسلامی شهر برای چهارمین سال ابقا شد.

همچنین مهرزاد آسایش به عنوان نایب رئیس، خدیجه گرشاسبی به عنوان خزانه‌دار و اصغر گورکی به عنوان منشی برای چهارمین سال فعالیت چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بوشهر انتخاب شدند.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر پس از پایان رأی‌گیری و مشخص شدن نتیجه انتخابات اظهار داشت: از اعتماد مجدد همکاران به هیئت رئیسه دوره‌ قبل تقدیر و تشکر  می‌کنم.

عبدالخالق برزگرزاده اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم با تصویب مصوبات و ارائه برنامه‌ها و راهکارها خدمات مطلوب و شایسته‌ای را به شهروندان در مجموعه مدیریت شهری ارائه دهیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت