تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 2464تاریخ ثبت : 1395/6/1 12:39:40
خارج شدن توده ۲۰ سانتی‌متری از شکم بیماری در کنگان

خارج شدن توده ۲۰ سانتی‌متری از شکم بیماری در کنگان

بُنا: رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان استان بوشهر گفت: تیم پزشکی این بیمارستان موفق به خارج کردن توده‌ای به ابعاد ۲۰ سانتی‌متر از شکم یک بیمار شدند.

به گزارش " بُنا به نقل از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، حسن حیدری اظهار داشت: به‌تازگی زن ۴۵ ساله که ماه‌ها از درد در ناحیه شکم رنج می‌برد به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان مراجعه کرد که پس از انجام معاینه‌ها و آزمایش‌های لازم توسط متخصصان این بیمارستان، وجود توده حجیمی در شکم این بیمار مشخص شد.

وی ادامه داد: تیم پزشکی این بیمارستان شامل دکتر حمید پوروالی متخصص جراح عمومی، دکتر حامد شفیعی متخصص بیهوشی و سرکار خانم نیک‌فرجام متخصص زنان و زایمان در یک عمل جراحی این توده بزرگ به ابعاد ۲۰ در ۲۰ سانتی‌متر را با موفقیت از شکم این زن خارج کردن کردند.

حیدری اظهار داشت: هم‌اکنون این بیمار باحال عمومی خوب از بیمارستان ترخیص شده و در سلامتی کامل بسر می‌برد.

متخصص جراح عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در خصوص جراحی موفقیت‌آمیز خانم ۴۵ ساله دچار توده‌ی شکمی داخل لگن در این بیمارستان گفت: توده شکمی ۲۰ در ۲۰ سانتی‌متر خانمی حدوداً ۴۵ ساله از داخل حفره‌ی شکمی و لگن وی، طی عمل جراحی حدوداً دوساعته به‌صورت کامل خارج و به شرح فتولوژی ارسال‌شده است.

 حمید پوروالی افزود: خوشبختانه بیمار پس از چند روز بستری در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، با شرایط رضایت‌بخش از بیمارستان ترخیص شد و از این بابت که توانستیم جراحی موفقیت‌آمیزی انجام دهیم و مشکل این بیمار را که مدت‌ها از آن رنج می‌برد را رفع کنیم خیلی خوشحالم و خدا را شکر می‌کنم.

سکینه توزی بیمار جراحی‌شده در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در خصوص عمل جراحی خود گفت: پس از ماه‌ها تحمل درد در ناحیه شکم، سرانجام به مراکز درمانی بوشهر و جهرم مراجعه کردم ولی آنها بامطالعه پرونده من، پیشنهاد مراجعه به بیمارستان‌های مجهز به امکانات پیشرفته و متخصص باتجربه در شهرهای بزرگ‌تر را دادند.

این بیمار تأکید کرد: خدا را شکر در حال حاضر شرایطم بسیار خوب است و از اعتمادی که به پزشکانم و بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان انجام داده‌ام، راضی هستم.

 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت