تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 2390تاریخ ثبت : 1395/5/24 12:56:01
مهمترین مصوبات شورای شهر بوشهر تاکنون چه بوده است؟

مهمترین مصوبات شورای شهر بوشهر تاکنون چه بوده است؟

بُنا: رئیس شورای شهر بوشهر گفت: اعتبارات عمران شهری بوشهر از ۵۴ میلیارد تومان سال ۱۳۹۲ امسال با افزایش ۳.۵ برابری به ۲۰۳ میلیارد تومان رسیده است.

به گزارش " بُنا"؛ عبدالخالق برزگرزاده در نشست با خبرنگاران رسانه‌های گروهی و مطبوعات نقش مهم رسانه‌ها و خبرنگاران در عرصه جامعه مهم دانست و اظهار داشت: خبرنگاران تحول‌زا هستند و حضور با صداقت آنان در لایه‌های مختلف می‌تواند نقش آفرینی در تحقق مطالبات مردم باشد.

وی با اشاره به اینکه خبرنگاران صادق می‌توانند اثرگذار باشند گفت: جامعه نیاز به خبرنگاران صادق دارد تا بتوان از این طریق مشکلات برطرف شود که خبرنگاران استان بوشهر توانمند و صادق هستند.

رئیس شورای شهر بوشهر با اشاره به اینکه خبرنگاران در شورای چهارم تاکنون 850 خبر منعکس کرده‌اند افزود: طرح اتاق شیشه‌ای در شورای شهر بوشهر اجرایی شده به گونه‌ای که تعامل مردم با اعضای شورای شهر همه جانبه است و مردم به راحتی مشکلات را انعکاس می‌دهند.

برزگرزاده از تشکیل 302 جلسه علنی در شهر بوشهر خبر داد و تصریح کرد: این جلسات که 640 مصوبه داشته 90 مورد آن با حضور مسئولان استانی و کشوری برگزار شده است.

وی با تاکید بر اجرایی شدن طرح یکپارچه شهری افزود: شورای چهارم که یک سوم جلسات را با حضور مسئولان برگزار کرده در زمینه‌های فرهنگی، ورزشی و عمرانی طرح‌های مهمی مصوب کرده است.

رئیس شورای شهر بوشهر از افزایش اعتبارات عمران شهری بوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: از سال تشکیل شورای چهارم در سال 1392 بیش از 54 میلیارد تومان اعتبار عمران شهری تصویب شد که امسال این اعتبارات با افزایش 3.5 برابری به 203 میلیارد تومان رسیده است.

برزگرزاده جلوگیری از تغییر کاربری فضای سبز، گسترش فضای سبز شهری، موافقت با طرح جامع ترافیک حمل و نقل شهری و آسفالت کوچه‌ها را مهم‌ترین مصوبات شورای شهر دانست و گفت: با اجرای طرح نهضت آسفالت کوچه‌های شهر بوشهر امروز 100 کوچه آماده آسفالت است و این در حالی است که از خرداد ماه تاکنون 300 کوچه خاکی بوشهر آسفالت شده است.

وی از اجرای طرح شهربازی بوشهر خبر داد و گفت: اجرای این طرح تحقق یکی از مطالبات مردم است که پیش‌بینی می‌شود با سرمایه‌گذاری 5 میلیارد تومانی تجهیزات با استاندارد بالا در بوشهر در اجرای شهربازی نصب شود.

رئیس شورای شهر بوشهر بر توجه به احیا بافت تاریخی بوشهر تاکید کرد و افزود: در این راستا نیاز است همه دستگاه‌های اجرایی مشارکت کنند.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت