تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 2351تاریخ ثبت : 1395/5/12 12:05:38
با رفتارهای احساسی و سیاسی کاری خاطر شهروندان را بیش از این مکدر نکنیم منتخب اول شورای شهر بوشهر پاسخ بارگاهی را داد:

با رفتارهای احساسی و سیاسی کاری خاطر شهروندان را بیش از این مکدر نکنیم

بُنا: ندا عبداله زاده با ارسال مطلبی به سایت خبری بُنا نسبت به جوابیه الهام بارگاهی دیگر بانوی عضو این شورا واکنش نشان داد.

به گزارش " بُنا"؛ بارگاهی که دقایقی پیش با ارسال مطلبی به سایت خبری بُنا و انتشار در فضای مجازی نسبت به تکذیب ادعاهای خود از سوی دو تن از همکارانش، آنها را بی اطلاع از وقایع درون شورا خواند، با واکنش صریح عبداله زاده مواجه شد.

ندا عبداله زاده با ارسال متنی به سایت خبری بُنا خطاب به بارگاهی نوشت: احتراما بازگشت به متن ارسالي سركارخانم در فضاي مجازي لازم ديدم نكاتي چند را به استحضار شما و مردم شريف بوشهر برسانم.

هر چند معتقدم مردم فهيم ديار من آگاه تر از اين پرسش ها و چالش هاي انتخاباتي هستند و خود مي دانند خادمين واقعي آنها كيستند و ميزان مراجعات براي حل مسائل آنها نزد كدام نماينده هاي اين مردم شريف انجام مي شود.

١- خواهر عزيزم، بنده از وضعيت شوراي شهر كاملا مطلع هستم، اما از آنجا كه تبليغات زودتر از موعدی را شروع نكردم به تشويش اذهان عمومي مردم و بالا بردن نارضايتي از عملكرد شورا دست نزدم، چرا که معتقدم اين امر همانا مردم را نسبت به انتخابات و خدمات ارائه شده از سوی منتخبین مردم و دولت نيز بدبين مي كند و اصلاح امور كه در رأس همه امور است را به خطر مي اندازد.

اینکه مدعي اصلاح طلبی باشیم، اما مشي اقتدارگرايان را در اظهارنظرها و عمکردهایمان در پيش بگیریم، عقلانی و خارج از اخلاق اصلاح طلبانه است.

٢- قطع به يقين حضور جسمي، روحي و اداركي  در جلسات شورا از درجه اهميت فراواني برخوردار است كه حقير به عنوان نماينده مردم آن را به صورت فريضه اي واجب مي دانم، هرچند در جريان درخواست شما نيستم، و نمی دانم با چه اهدافی این موضوع را به سطح رسانه ها و فضای مجازی کشانده اید که قطعاً این رفتارها در شأن نماینده مردم نیست، اما بنده هربار سندي را درخواست نمودم بي كم و كاست دريافت كرده ام، پس لطفا بجای اتهام زنی به همکاران خود اندکی محترمانه و با رعایت ادب و انصاف رفتار کنید.

اینگونه پرخاشگری ها و خارج شدن از دایره اخلاق و انصاف ما را از وظیفه مان جدا خواهد کرد، و نباید بگونه ای باشد که سكوت اين سالهاي خود را به جنجال انتخابات برسانیم که بازهم توهين به همين مردم عزيز و فهيم است.

٣- اصلاح امور شورا چگونه است كه امروز به ايده غالب شما همکار محترمه تبديل شده است در شرايطي كه تا ديروز همه پژوهش هاي اعطايي شورا (!!!) روي پاشنه خوبي مي چرخيد و بديلي هم براي پژوهشگران منتخب شما نبود .پس لطفا لطفا از واژه اصلاح استفاده ابزاري نفرماييد.

٤-  در علم مديريت و رهبري ما نياز به چرخه برنامه ريزي – انجام - كنترل برنامه و عمل داريم، اين امر وقتي در يك نهاد تصميم گيرنده قرار مي گيرد با سنجش تمام جوانب صورت می پذیرد، اما متأسفانه عملكرد سركارخانم نشان از عدم تمركزتان بر دغدغه هاي و مسائل و مشکلات شهروندان دارد.

٥- ياد آن آيه شريفه قرآن كريم افتادم كه حق تعالي مي فرمايند :" الکاظمین الغیظ و العافین عن النّاس و اللّه یحب المحسنین" انشالله همه ما با تأسي از اين آيه شريفه با كنترل خشم و دوري از جنجال هاي زودگذر به فكر مردم باشيم و در راه آنان گام برداريم .

٦- آنچه که شهر و شهروندان نیاز دارند توجه و پاسخگویی به مطالباتشان و نظارت دقیق شورا بر پروژه ها جهت رونق و توسعه سطح شهر است، و نباید به با رفتارهای احساسی و خارج از اخلاق و سیاسی کاری خاطر این عزیزان را بیش از این مکدر کنیم.

براي شما آرزوي موفقيت مي كنم و اميد دارم در مدت باقي مانده از اين شورا عزم تان را جزم مراجعات مردم و تصميمات متكي بر خردورزي در شورا نماييد تا بتوانيم سابقه خوبي را در ذهن مردم فهيم و آگاه شهرمان بگذاريم.

 

با تشكر از سعه صدر شما

ندا عبدالله زاده

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت