تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 2350تاریخ ثبت : 1395/5/12 09:56:18
این رفتارهای دوگانه در اثر عدم اطلاع از وضعيت و اتفاقات درون شوراست مناقشه مجازی میان اعضای شورای شهر بوشهر/ واکنش بارگاهی به تکذیبیه رضایی و عبداله زاده:

این رفتارهای دوگانه در اثر عدم اطلاع از وضعيت و اتفاقات درون شوراست

بُنا: الهام بارگاهی، عضو اصلاح طلب و منتقد شورای شهر بوشهر با ارسال پیامی در فضای مجازی و سایت خبری بُنا گلایه خود را نسبت به واکنش دو بانوی دیگر شورا مبنی بر عدم دسترسی به اسناد و نامه های شورای شهر اعلام کرد.

به گزارش " بُنا"؛ الهام بارگاهی چندی پیش در نامه ای به برزگرزاده رئیس شورای شهر بوشهر نسبت به در اختیار قرار ندادن اسناد و نامه به ایشان اعتراض کرده بود، که زهرا رضایی و ندا عبداله زاده دو عضو دیگر شورا این موضوع را تکذیب کردند، اما بارگاهی هم اینک با اظهار تعجب از این واکنش، دو همکار خود را مورد نقد قرار داد.

این عضو اصلاح طلب و منتقد شورای شهر بوشهر با ارسال مطلبی به سایت خبری بُنا و انتشار در فضای مجازی، خطاب به رضایی و عبداله زاده آورده است:

سركار خانم رضايي تكذیبيه شما براي بنده جاي سئوال دارد چون درمورداين مطلب بارها با يكديگر صحبت كرده ايم و آخرين بار همين هفته قبل بود كه حضرتعالي  ازاين مسئله ناراحت بوديد و شكايتتان از اين وضعيت را به اينجانب کرده و حرفهای بنده را تاييد نمودید، اين دوگانگي براي من ايجادسئوال مي كند!!!

سركار خانم عبدالله زاده تكذيبيه حضرتعالي يا در اثر عدم اطلاع از وضعيت و اتفاقات درون شوراست، و يا با توجه به اينكه بارها در صحن علني و غيرعلني شورا درخواست در اختيار داشتن اسنادی از سوى بنده و تعدادي ديگر از اعضا مطرح شده، ولي تاكنون در اختيار قرار نگرفته، متن شما اين مطلب را مي رساند كه شماخوب به نطق ها يا صحبت هاي اعضا گوش نمي دهيد.

یا اصلا اسنادي را تاكنون نخواسته ايدكه اين مطلب برايتان مهم باشد. و یا شايد اسناد در اختيار شما قرار مي گرد و در اختيار بنده خير! كه اگر اينطور باشد خود جای سئوال بزرگى دارد كه چرا شما محرم هستيد و ديگر اعضا نامحرم؟!!

به هر نحو اين اتفاق ناراحت  كننده متأسفانه در شورا رخ داده است كه بنده اين نامه را جهت اصلاح امور خدمت ريئس شورا (و رونوشت به اعضاجهت استحضار) نوشتم، اما تكذيبيه ی شما من را هم مثل همه و از جمله خبرنگار محترم متعجب كرد. اما اميدوارم كه هرچه زودتر مشكل مرتفع گردد كه در غير اينصورت وظيفه اينجاب به عنوان نماينده مردم است كه مطلب را پيگيري كرده و نتيجه را در اختيار مردم فهيم و شريف قرار دهم، چراكه  معتقدم مردم نامحرم نيستند.

 

بدنبال انتشار نامه *الهام بارگاهی* به رئیس شورا، اما دو تن از بانوان عضو شورا در حمایت از رئیس شورای شهر سریعاً واکنش نشان دادند.

نخست زهرا رضایی عضو اصولگرای شهر بوشهر با انتشار متنی در فضای مجازی، ادعای بارگاهی را زیر سئوال برد و نوشت: «سلام و عرض ادب خدمت دوستان، حقیقتا این مورد که سرکار خانم بارگاهی انتشار دادند من تا کنون از سایر اعضا نشنیده ام. برای خودم اتفاق نیفتاد که موردی را درخواست کنم و در اختیارم قرار ندهند. پیگیر این موضوع هم که شدم گفتند گویا  این نامه امروز در اختیار رییس شورا قرار گرفته است.»

سپس ه ندا عبداله زاده با انتشار متنی در فضای مجازی، به حمایت از رئیس شورا برخاست و نوشت: «سلام و عرض ادب، تا به امروز كه از عمر شورا ٣ سال مي گذرد هيچگونه نامه اي نبوده كه از رييس شورا خواسته شود و ايشون كوتاهي كنند در خصوص قرار دادن نامه به اعضاي شورا.»

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت